Dodaj do ulubionych

Publiczność wybrała Pectus

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 12:52
Według mnie , to jest sukces.Przedstawiciele "branży" specjalnie
utrudniali.Zespół mnie się b.podoba.
Obserwuj wątek
    • Gość: ARIA Publiczność wybrała Pectus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 12:56
      Sukces.
    • Gość: gosc Re: Publiczność wybrała Pectus IP: *.rz.izeto.pl 24.02.09, 13:14
      podoba Ci sie bo lubisz popowa kaszanke
      • Gość: lolq Re: Publiczność wybrała Pectus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.09, 18:26
        dokładnie, zespolik jakich wiele.
    • Gość: Karolina Publiczność wybrała Pectus IP: 213.25.14.* 25.02.09, 17:15
      Uważam, że ta wygrana należała się zespołowi Pectus, chłopaki
      świetnie wygladają, bardzo dobrze grają, Tomek ma świetny głos więc
      czemu mają nie odnieść sukcesu. Jestem jak najbardziej na tak, sama
      głosowałam na nich i teraz też swój głos oddam na chłopaków z
      Pectusa. A co do przedstawicieli tzw. "branży" nie chce sie na ten
      temat wypowiadać powiem tylko tyle Pan Zbigniew Hołdys nie mając się
      za bardzo do czego przyczepić zarzucił chłopakom że sa za ładni Ale
      czy to Panie Zbyszku żle? A Pani Jungowska to wogóle nie zna sie na
      muzyce i nigdy nie ma nic do powiedzenia. Noi to rzekome oszustwo,
      którego tak naprawde nie było.
      Pozdrawiam cały zespół i powodzenia :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka