Gość: ARIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 12:52 Według mnie , to jest sukces.Przedstawiciele "branży" specjalnie utrudniali.Zespół mnie się b.podoba. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ARIA Publiczność wybrała Pectus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 12:56 Sukces. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Publiczność wybrała Pectus IP: *.rz.izeto.pl 24.02.09, 13:14 podoba Ci sie bo lubisz popowa kaszanke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolq Re: Publiczność wybrała Pectus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.09, 18:26 dokładnie, zespolik jakich wiele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolina Publiczność wybrała Pectus IP: 213.25.14.* 25.02.09, 17:15 Uważam, że ta wygrana należała się zespołowi Pectus, chłopaki świetnie wygladają, bardzo dobrze grają, Tomek ma świetny głos więc czemu mają nie odnieść sukcesu. Jestem jak najbardziej na tak, sama głosowałam na nich i teraz też swój głos oddam na chłopaków z Pectusa. A co do przedstawicieli tzw. "branży" nie chce sie na ten temat wypowiadać powiem tylko tyle Pan Zbigniew Hołdys nie mając się za bardzo do czego przyczepić zarzucił chłopakom że sa za ładni Ale czy to Panie Zbyszku żle? A Pani Jungowska to wogóle nie zna sie na muzyce i nigdy nie ma nic do powiedzenia. Noi to rzekome oszustwo, którego tak naprawde nie było. Pozdrawiam cały zespół i powodzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś