Forum   inżynierów sprzedaży

inżynierów sprzedaży

(5 wyników)
  • Witam Dostałem właśnie zaproszenie na rozmowę na takie stanowisko.Przeprowadzona będzie przez biuro doradztwa a dowiedziałem się że chodzi o sprężarki - no to przynajmniej wiem z czego trochę się przygotować. Szukają do obsługi 3 województwa - czy to znaczy że jest to typowa praca przedstawiciela handlowego? Czyli mogę zarobić 1000zl lub 5000zl zależnie od szcześcia? Inżynier sprzedaży to fajnie nazwany przedstawiciel handlowy ;-) ??
  • Czy nie uważacie że dzisiaj w wielu przypadkach mamy jakieś dziwne nazwy stanowisk pracy. Chociażby wymieniony w tytule inżynier sprzedaży. Ja osobiscie żeby zdobyć tytuł inżyniera musiałem skończyc studia na politechnice, a nauka nie obejmowała takich tematów jak sprzedaż. Więc do cholery pracodawca chce zatrudnić inżyniera czy sprzedawcę bo to są dwie różne rzeczy, które mają niewiele wspólnego!??! Kto wymyśla takie durne nazwy???
  • www.praca.gov.pl/pages/klasyfikacja_zawodow2.php?klasyfikacja_zawodow_id=578
  • Witam Od pewnego czasu poszukuje pracy i mój problem polega na tym iż pracę jakąkolwiek ostatnio podejmowałem była to praca związana ze sprzedażą(nie ukrywajmy że studentowi najłatwiej jest znaleźć taką pracę. ) a mija się to całkowicie z moimi zainteresowaniami zawodowymi-inżynieria! Było to kilka firm w każdej nie długo ale doświadczenie na pewno zyskałem ale domyślam się że każda moja aplikacja na stanowiska zgodne z moimi zainteresowaniami jest automatycznie odrzucana! I ter...
  • teraz obetniemy im pejsy
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się