Gość: slavres
IP: 80.244.129.*
27.01.02, 22:16
A czy nie można byłoby pomyśleć o jakimś inwestorze, który wybudowałby w
Rzeszowie z prawdziwego znaczenia Luna Park typu Disneylandu? Miasto wchodzi w
spolke, wnosząć grunt, a inwestor z zewnątrz buduje park rozrywki. Ile
ściągnelibyśmy turystów do Rzeszowa? Warto pośpieszyć się, narazie nikt w
Polsce nie wybudował czegoś takiego.