Gość: ali
IP: *.ostnet.pl
17.05.09, 21:15
Toast za co i z jakiej okazji ? Może za to że większość ludzi
zadłużona po uszy ledwie dożywa do końca miesiąca !
Fakt, elity mogą świętować zwycięstwo bo ich apanaże podskoczyły o
klika zer a europosły zarabiający za pierdzenie w stołek( bo innych
uprawnień nie mają) za miesiąc więcej niż przeciętniak za rok,
dostaną nawet z tego powodu emeryturę.