Dodaj do ulubionych

nasz 4 czerwca

IP: *.ostnet.pl 17.05.09, 21:15
Toast za co i z jakiej okazji ? Może za to że większość ludzi
zadłużona po uszy ledwie dożywa do końca miesiąca !
Fakt, elity mogą świętować zwycięstwo bo ich apanaże podskoczyły o
klika zer a europosły zarabiający za pierdzenie w stołek( bo innych
uprawnień nie mają) za miesiąc więcej niż przeciętniak za rok,
dostaną nawet z tego powodu emeryturę.
Obserwuj wątek
    • wengibz nasz 4 czerwca 18.05.09, 05:30
      Gorzka nauka wolności ciągle się odbywa. Ciekawa incjatywa,popieram.
    • Gość: ted nasz 4 czerwca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 11:33
      W ciekawym wojsku żeś Waś służył,też tam w tamtym czasie byłem, ale
      takich reakcji i bzdurnych słów nie pamiętam.
    • Gość: Tom Nie nasz 4 czerwca IP: *.171.192.28.static.crowley.pl 18.05.09, 12:47
      Kolejne w historii zmarnowane zwycięstwo. Można było 5.06.1989 na
      zawsze odciąć się od komunizmu. A tak dzięki Geremkom i Michnikom
      mamy dwudziestolecie postkomunizmu. Zniszczono nadzieję Polaków na
      normalność, uczciwość, prawdę w życiu publicznym - zmarnowano taki
      entuzjazm i zaangazowanie społeczne milionów obywateli. 4.06 to
      dzień hańby: 4.06.1992, 4.06.2004, "dzień konfidenta i eurokołchozu".
      Sram na wasze "święto".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka