mona813
18.08.05, 11:14
wlasnie to by mi najlepiej odpowiadalo.Przedstawicielstwo jakiejs dobrej
polskiej firmy w Niemczech, bo tu wlasnie mieszkam. Moge pomoc w nawiazaniu
kontaktow rowniez w Hiszpanii, Bialorusi lub Rosji. Mowie po niemiecku,
hiszpansku i rosyjsku. Moje dzieci juz sa duze wiec mam czas i checi(tylko
pieniedzy mi brak)
pozdrawiam