Dodaj do ulubionych

moze jakies przedstawicielstwo?

18.08.05, 11:14
wlasnie to by mi najlepiej odpowiadalo.Przedstawicielstwo jakiejs dobrej
polskiej firmy w Niemczech, bo tu wlasnie mieszkam. Moge pomoc w nawiazaniu
kontaktow rowniez w Hiszpanii, Bialorusi lub Rosji. Mowie po niemiecku,
hiszpansku i rosyjsku. Moje dzieci juz sa duze wiec mam czas i checi(tylko
pieniedzy mi brak)

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: jjedrysiak@op.pl nieruchomości IP: *.lubin.dialog.net.pl 28.08.05, 07:07
      Prowadzę biuro obrotu nieruchomościami. Praca polegałaby na wyszukiwaniu
      chętnych z zachodu i wschodu na zakup nieruchomości gruntowych, budynkowych lub
      ich wynajm, dzierżwę. Wynagrodzenie prowizyjne. Zapraszam do współpracy.
    • leobialy Re: moze jakies przedstawicielstwo? 07.04.16, 17:44
      Możesz w Polsce szukać siedliska na sprzedażsiedliska na sprzedaż, bo z tego co wiem są bardzo w Niemczech poszukiwane.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka