08.06.06, 14:11
szuykam pracy w krakowie.może to być sprzątanie ,praca w sklepie. Mam 34l. jestem dyspozycyjna ,punktualna.czekam na poważne oferty
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka