Dodaj do ulubionych

Pokój dla singla

05.05.05, 19:06
brakuje wyliczenia ile kosztowały te zmiany - budżet
Obserwuj wątek
    • wu_wei Re: Pokój dla singla 06.05.05, 21:54
      967 PLN
      • saint0007 Re: Pokój dla singla 05.06.05, 11:47
        A kto jest autorem grafiki na ścianie?
        Bardzo chętnie zaproszę go do swojego mieszkania - jesli zmieści sie w
        powyższym budżecie.
        pozdrawiam, artur
    • m_pios Re: Pokój dla singla 05.06.05, 12:03
      lipa, zero nowatorstwa, gdzie tu mowa o orginalnośći, ciągłe kopiowanie
      przemielonych pomysłów IKEA IKEA i raz jeszcze IKEA. Tak samo wizerónki pan
      rodem z aniołków Czarliego. Takie projekty sa na kazdej stronie wszystkich
      gazet oferujacych całkowita odniane Twojego wnetrza. Wszystko kalka. nie podoba
      mi sie wcale.
      • joanna.kucharska Re: Pokój dla singla 05.06.05, 13:18
        To nawet nie Ikea, bo w Ikea biurka mają szuflady i schowki. Właśnie mam
        pytanie, gdzie singiel sobie schowa ubrania. Miał szafę (brzydaśną wprawdzie),
        ale zapewne potrzebną.
        Więc propozycja nie do odrzucenia dla architektów stylistów czterech kątów:
        każde zadanie (urządzenie nowego lokum) zaczynamy od przydzielenia im 3 walizek
        ciuchów i jedenj walizki bibelotów wraz z ksiązkami. Teraz przy okazji
        metamorfoz pomieszczeń wszystkie te gadżety musza znaleźć miejsce w nowej
        aranżacji.
    • alfik25 Proszę o propozycje na pokój dla singielki! 05.06.05, 13:00
      Tylko bez Aniołków Charliego...
      • joanna.kucharska Re: Proszę o propozycje na pokój dla singielki! 05.06.05, 13:26
        alfik25 napisała:

        > Tylko bez Aniołków Charliego...


        Właśnie!!! I żeby miał schowek na sukeinki i rzynajmniej 10 par butów, miejsce
        do zrobienia makijazu (dobrze oświetlone)i miejsce na kosmetyki, na ciuchy,
        zdjęcia, książki, płyty itd. I żeby to nie była szafa za 4 koła z systemem
        szuflad!.
        • mira11 Re: Proszę o propozycje na pokój dla singielki! 16.06.05, 10:26
          sądząc po tym co zostało zaproponowane to jest to pokój dla dosyć dużej
          singielki. dziwne nie potrafi we własnym zakresie go upiększyć? wszystko muszą
          rodzice?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka