Dodaj do ulubionych

Forte czy BRW??

08.10.05, 18:57
Ktore lepsze i tansze?
Obserwuj wątek
    • rose80 Re: Forte czy BRW?? 09.10.05, 13:12
      Ja i kila znajomych osób zdecydowaliśmy się na BRW. Ja mam Elippe i jestem
      bardzo zadowolona, dwoje znajomych ma Suriusza - nie słyszałam żeby narzekali,
      inna osoba ma Kent(a), który prezentuje się bardzo ładnie. Dodam, że wszyscy
      mebelki składaliśmy samodzielnie (tzn we własnym zakresie), nie było z tym
      wiekszych problemów. Jedna osoba musiała reklamować jakąś część - reklamacja
      uwzględniona bez problemu! Mebelki są solidne (jak na ten przedział cenowy) i
      ładnie wykończone.
      Forte też kilkakrotnie oglądałam ale zdecydownie wybrałam BRW. I wiem że nast,
      razem też poważnie będe rozważać właśnie BRW!
      Pozdrawiam!
    • isa79 Re: Forte czy BRW?? 13.10.05, 09:22
      hmmmm
      Jesli chodzi o BRW to zalezy ktory system. W pokoju mam system BRW nie jestem z
      nich specjalnie zadowolona - wykonczenie nie zbyt dokladne okleina z czasem na
      rogach odkleja sie, szuflady nie mialy rowno nawierconych prowadnic. Ale mam
      tez z mebli BRW meble kuchenne system Traficc Vanilia Strit rewelacja solidnie
      wykonczone, eleganckie zadnych uwag co do nich nie mam.
      Ostatnio przygladalam sie systemom pokojowym FORTE - wygladaja na solidne
      • juventa1 Re: Forte czy BRW?? 13.10.05, 21:14
        ja jednak zdecyduje sie na forte. Obejrzalam jedne i drugie u znajomych i
        jednak trwalsze sa forte tzn. byly w lepszym stanie po dluzszym czasie
        uzytkowania.Moze cena troche wyzsza ale nie ma przynamiej problemu z
        reklamacjami i poodrywanymi listwami... pozdrawiam
        • kamilala1 Re: Forte czy BRW?? 14.10.05, 09:20
          Kupiłam kredens BRW na Targowej w W-wie. Reklamowałam go 2 razy. Po pierwsze
          nie dołączyli instrukcji składania mebli-wcale nie jest to prościzna. Po drugie
          ścianki boczne kredensu były poobijane na końcach-odchodziła okleina .
          Reklamowaliśmy je. Przywieźli nowe boki po 10 dniach. Potem okazało się że na
          dzwiczkach przez całą ich długość jest rysa zrobiona fabrycznie - zauważyliśmy
          dopiero w świetle dziennym. Zaleklamowaliśmy. Czekać trzeba było kolejne 10 dni
          na przywiezienie+kilka następnych , bo ekipie nie pasowały dni w które
          moglibyśmy odebrać części kredensu.
          Nie uczcie się na swoich błędach. Posłuchajcie. Jak coś kupicie w BRW należy
          każdą część dokładnie obejrzeć. W najlepszym przypadku czekać na swój mebelek
          będziecie do 5 dni na przywiezienie + do 10 dni na części reklamowane.
    • santos23 Re: Forte czy BRW?? 15.10.05, 20:00
      Prawie dwa lata temu kupiłam meble BRW kuchenne TRAFFIC Cherry Street. Moje
      zastrzeżenia wzbudza zastosowana okleina. Problem stanowi usunięcie plam z
      tłuszczu. Nie pomagają żadne środki. Mało tego w miejscach, które były
      czyszczone intensywniej pojawiły się blade plamy. Nie musze pisać jaki jest
      teraz efekt wizualny. Może ktoś miał podobny problem?
      Jedyną zaletą tych mebli jest nowoczesna forma. Reasumując nie polecam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka