Dodaj do ulubionych

bateria na środku wanny

12.12.05, 14:24
Witam.
Co sądzicie o umieszczeniu baterii na środku wanny (bateria ścienna)? Podoba
mi sie tak, poza tym uważam to za rzecz bardzo funkcjonalna, bo siedząc w
wannie spokojnie będzie sie mozna oprzeć nie dostając w głowę bateria. Ale
panowie hydraulicy mi to odradzają. Podzielcie się, proszę, doświadczeniami,
bo jeszcze mogę to zmienić.
Będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
Malfina
Obserwuj wątek
    • blaszany_dzwoneczek Re: bateria na środku wanny 12.12.05, 14:51
      Ja to wolę baterię bardziej tam gdzie nogi się trzyma - wtedy też się w głowę
      nie dostaje. Taką z boku (pośrodku) możesz zawadzać z kolei rękami jak się
      będziesz nimi myć, a nogami raczej się w wannie nie macha, więc bateria im nie
      przeszkadza :-) Chyba, że masz dużą wannę dwuosobową i z obu stron bywają głowy :-)
    • kokolka1 Re: bateria na środku wanny 12.12.05, 15:36
      A dlaczego hydraulicy Ci to odradzają? Jaki mają powód? Przecież teraz to wręcz
      standard że właśnie na środku wanny jest bateria. To bardzo wygodne bo np.: nie
      trzeba się pochylać siedząć w wannie aby zakręcić wodę.
    • sitasia Re: bateria na środku wanny 14.12.05, 10:53
      czesc
      Ja mam własnie na srodku długiej 180 cm prostokatnej wanny. Specjalnie tak
      wybierałam zeby mozna było siedziec w dwie osoby. Nic nie przeszkadza w
      uzytkowaniu a nawet jest wygodniej siegac do niej bo jest blizej i na wprost od
      Ciebie stojac przed wanna. A na boku jesli jest zamontowana to troche trzeba
      sie skrecac.
      • malfina Re: bateria na środku wanny 14.12.05, 12:32
        Hydraulicy mi to odradzali, bo mowili, ze bede sie uderzac jak bede wstawac.
        Ale przeciez taka bateria nie wystaje na pol metra tylko na kilkanascie
        centmetrow. A sama wanna juz ma kilka centymetrow. Ja uwazam, ze tak jest
        funkcjonalnie: blisko do kurkow, ladna bateria ladnie wyeksponowana, no i
        czlowiek nie wali glowa jak chce sie oprzec. No i dwie osoby moga bezpiecznie
        wanne okupowac. Dla mnie dodatkowa rzecza za jest to, ze chce do wanny
        zastosowac parawan nawannowy i wtedy na srodku bylby prysznic. I dzieki baterii
        na srodku nie bedzie mi "kabel" od prysznica szedl przez pol sciany tylko
        bedzie mial blisko.
        A tak z doswiadczenia-nie zaczepia sie o taka baterie na srodku w wannie
        prostokatnej? Z moich analiz wynika ze nie powinno. Moze wanna nie jest duza,
        ale ja tez za duza nie jestem z drugiej strony.
        Dzieki za odpowiedzi :-)
        Mailena
    • aniamd79 Re: bateria na środku wanny 16.12.05, 12:20
      miałam i nie polecam. Na prawdę się uderzałam i moja rodzinka też. Może dlatego
      że jesteśmy wysocy (> 180 cm). Teraz mam baterię "w nogach" i w dwójkę też
      można się kąpać, zależy to moim zdaniem bardziej od długości wanny niż od
      umieszczenia baterii.
      • malfina Re: bateria na środku wanny 19.12.05, 16:02
        Moja wanna będzie mieć 140 cm, ale ja mam niewiele więcej (157). Bateria będzie
        ścienna i nieduża. Myślę, że będzie ok. Może faktycznie panom nie chciało sie
        przerabiać...
        Malwina
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka