maazura 29.04.07, 14:49 Witam, czy może ktoś z Was słyszał o firmie produkującej meble o nazwie Meble z Duszą? Siedziba zanjduje sie w Markach koło Warszawy, może ktos mógłby sie podzielić opinią na temat tych mebli? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yoosti Re: Meble z Duszą 29.04.07, 15:22 Jest tak firma i znajduje się w Kobyłce dokładnie www.meblezdusza.com/kontakt.html Mi bardzo podobają się ich meble i nawet jestem w trakcie zamawiania szafy do zabudowy (i okiennic jeśli portfel pozwoli :). Póki co jestem zadowolona, a marudny klient ze mnie :). Jak szafa będzie już zamontowana to wrzucę zdjęcia, ale to za miesiąc, jak remont skończę :) Odpowiedz Link Zgłoś
maazura Re: Meble z Duszą 29.04.07, 15:27 dzięki za informacje, ja sie przymierzam do narożnej witryny, stół + krzesła oraz komoda. Praktycznie wszytskie meble do salonu. Ale chyba wstrzymam sie jeszcze miesiąc... Byłam raz oglądać meble ale jakoś Pan obsługujący nie bardzo umił mi odpowiedziec na wszytkie moje pytania bo tez jestem marudna. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
yoosti Re: Meble z Duszą 29.04.07, 15:31 Ja kontaktuję się zawsze z pewną Panią, która baaardzo szczegółowo wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości i stara się ująć w projektach wszystkie moje "udziwnienia" :) To co dla mnie najważniejsze, to że każdy mebel wykonany może być wg. projektu zamawiającego i na wymiar, a w przypadku mej małej, wiejskiej chatki to ogromne udogodnienie :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
maazura Re: Meble z Duszą 29.04.07, 15:45 A czy za projekt dodatkowo sie płaci? Jeżeli np meble odbiegają od standardowych wymiarów? Raz telefonicznie również rozmawiałam z kobietą, która poinformowała mnie że jest możliwość dojazdu do klienta i na miejscu doradzenia w sprawie ewentualnej aranżacji. Tylko nie dopytałam ile to kosztuje ,ale może Ty sie orientujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
yoosti Re: Meble z Duszą 29.04.07, 16:01 Nie płaci się nic za projekt ani ich przyjazd w celu zmierzenia wszystkiego i doradzenia w sprawie całej aranżacji. Wizja lokalna niezbędna, bo wtedy różne kwiatki wychodzą :))) Odpowiedz Link Zgłoś
maazura Re: Meble z Duszą 29.04.07, 16:29 jeszcze raz wielkie dzięki za wszelkie sugestie. Chyba sie przekonałam jednak do mebli z duszą. Mam nadzieje, że w mieszkaniu w bloku też będą sie sympatycznie reprezentować. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś