10.09.07, 20:31
Dobry temat tylko nikt nie pisze, jeśli ktoś był na takim kursie to również
czekam na info czy warto..pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka