Gość: Dubler IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 15.08.01, 23:41 Kas dlaczego ,jeśli to nie tajemnica nie ma Ciebie w NetBiT ? Poza tym długo Ciebie tu nie było , a przyznam ,że lubię czytać Twoje posty . Pozdrawiam .Sądzę ,że urlop Ci się skończył. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kas Re: Do Kasa IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.01, 11:33 Jestem ! jestem w sposówb "przerywany" - wakacje! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzyżak Re: Do Kasa IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 17.08.01, 08:56 Gość portalu: Kas napisał(a): > Jestem ! jestem w sposówb "przerywany" - wakacje! > pozdrawiam Dzieki ,że się odezwałeś. Zyczę Ci udanych wakacji. pogodę masz super. A ja moge tylko marzyć , aby gdzieś wyjechać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzyżak Re: Do Kasa IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 20.08.01, 20:36 Kas do cholery ,czytałem dzisiaj w GW ,że miałeś okropnego pech .Najpierw jeden ,a pózniej drugi na pasach Cie stuknął ? Przygotuj sie na rozmowy z firmą ubez. W listopadzie skasował mi jeden imbecyl samochód.Imbecyz był z Włocławka i jadąc rozmawiał przez telefon kom. Sześć miesięcy walczyłem z PZU. W końcu wyszło tak jak chciałem.Trzymaj się. Jak potrzebujesz świadka to daj znać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzyżak Re: Do Kasa IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 23.08.01, 21:24 Kas skoro już jesteś , no cóż może nie bedziesz miał tego w .... i spotkasz się z nami w Daglezji w sobote ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzyżak Re: Do Kasa IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 21:44 CZy Ty żyjesz Kas ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzyżak Re: Do Kasa IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 28.08.01, 22:40 Czy jesteś już w T ? Odpowiedz Link Zgłoś