IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 15.08.01, 23:41
Kas dlaczego ,jeśli to nie tajemnica nie ma Ciebie w NetBiT ?
Poza tym długo Ciebie tu nie było , a przyznam ,że lubię czytać Twoje posty .
Pozdrawiam .Sądzę ,że urlop Ci się skończył.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kas Re: Do Kasa IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.01, 11:33
      Jestem ! jestem w sposówb "przerywany" - wakacje!
      pozdrawiam
      • Gość: Krzyżak Re: Do Kasa IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 17.08.01, 08:56
        Gość portalu: Kas napisał(a):

        > Jestem ! jestem w sposówb "przerywany" - wakacje!
        > pozdrawiam

        Dzieki ,że się odezwałeś. Zyczę Ci udanych wakacji. pogodę masz super.
        A ja moge tylko marzyć , aby gdzieś wyjechać.
    • Gość: Krzyżak Re: Do Kasa IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 20.08.01, 20:36
      Kas do cholery ,czytałem dzisiaj w GW ,że miałeś okropnego pech .Najpierw
      jeden ,a pózniej drugi na pasach Cie stuknął ?
      Przygotuj sie na rozmowy z firmą ubez. W listopadzie skasował mi jeden imbecyl
      samochód.Imbecyz był z Włocławka i jadąc rozmawiał przez telefon kom.
      Sześć miesięcy walczyłem z PZU. W końcu wyszło tak jak chciałem.Trzymaj się.
      Jak potrzebujesz świadka to daj znać.
    • Gość: krzyżak Re: Do Kasa IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 23.08.01, 21:24
      Kas skoro już jesteś , no cóż może nie bedziesz miał tego w .... i spotkasz się
      z nami w Daglezji w sobote ?
    • Gość: Krzyżak Re: Do Kasa IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 21:44
      CZy Ty żyjesz Kas ?
    • Gość: Krzyżak Re: Do Kasa IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 28.08.01, 22:40
      Czy jesteś już w T ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka