klaudiuszyn
18.05.10, 11:00
To rzeczywiście straszne, że przez zaledwie kilka tygodni sprzedano "tylko" ćwierć miliona biletów... Po prostu skandal:D
Red. Nogaj przytacza jako przykład Kraków, którego miejska aglomeracja jest o pół miliona większa od wrocławskiej, a bilet został wprowadzony "lata świetlne" wcześniej. Doskonały przykład...
A może po prostu zamiast tworzyć kolejne wypociny, wspólnie ze swoim dyżurnym "fachowcem" od MPK, poszłaby pani red. na jakiś urlop? Czy w GW nie ma już sprawniejszych dziennikarzy?