Dodaj do ulubionych

Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramwaj...

17.06.10, 16:06
A jakiż to PLUS pojedzie przez pl.Społeczny ? Coś nowego ?
I czy te tory dla Plusa będą położone obok tych dla Nieplusa, czy jak ?
I gdzie jest ten pl. Wróblewskiego ?
Obserwuj wątek
    • Gość: MM Dupa, nie plus będzie... IP: *.internetunion.pl 17.06.10, 16:42
      Zmienią nr linii 12 na 12+ i taki będzie nasz plus. A przez kilka lat kilka osób
      pewnie ładnie się na projekcie nachapało :) Ciekawe, jaki kolejny plus nas
      czeka? Może fontanna PLUS ?
      • Gość: KRK będzie mega plus! IP: 149.156.14.* 17.06.10, 19:26
        A nieprawda, będzie Mega Plus w cenach biletów :)

        Dziękujemy, Dutkiewicz, za stadion. W imieniu firmy Solorz sp. zoo.
    • Gość: Arexy Re: Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramw IP: *.as.kn.pl 17.06.10, 17:11
      > I gdzie jest ten pl. Wróblewskiego ?
      http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=plac+wroblewskiego&sll=51.12292,17.054729&sspn=0.040242,0.077162&ie=UTF8&hq=plac+wroblewskiego&hnear=&ll=51.10508,17.048008&spn=0.001258,0.002411&z=19
      fajne, nie ? wiesz jak sie z tego korzysta?
      kur*a! jak z googli! wbijasz na maps.google.pl i wpisujesz czego szukasz,
      zadziwiajace, szybciej, latwiej i na stronie tematycznie do tego przystosowanej!
      ja wiem ze nie wszyscy moga to ogarnac, ale dlatego sluze pomoca ; )
      cieszy mnie fakt ze umiesz korzystac z klawiatury i IE o.O
      • Gość: tor Re: Ar*xy IP: *.dip.t-dialin.net 17.06.10, 23:08
        Jeśli pisząc:"sluze pomoca" miałeś na myśli zwrot "służę pomocą" to też ci
        to nie wyszło, bo twój link- nielink pokazuje ULICE Wróblewskiego i to w
        dodatku w Namysłowie.
        A te dziwolągi: "latwiej", "moga", "ogarnac" potwierdzają tezę, że
        rzeczywiście nie wszyscy mogą to ogarnąć. Zasmucający to fakt, że nie
        umiesz korzystać z klawiatury.
        • Gość: kizia mizia Re: Ar*xy IP: *.167.179.248.threembb.ie 18.06.10, 01:58
          jakbyś się przyjrzał to byś zobaczył że to jednak wrocław, a obok
          google tylko sugerują że mogło ci chodzić o coś innego - Namysłów,
          Prudnik
          • Gość: # Arexy, nie irytuj się IP: *.dip.t-dialin.net 18.06.10, 12:37
            Kolego Arexy, nie irytuj się !
            W artykule jest mowa o "pl. Wróblewskiego" a ze znalezieniem takiego
            wrocławskieg placu krasnoludki z Google Maps mają niejakie trudności,
            ponieważ nie są aż tak doskonale zorientowane jak ty, i nie wiedzą, że
            chodzi o WALEREGO(a nie Zygmunta)i w dodatku GENERAŁA Wróblewskiego.
    • Gość: Po prostu ja Re: Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramw IP: *.ifd.uni.wroc.pl 17.06.10, 17:55
      Będzie taki PLUS jak ta mapka przy artykule :)
      • Gość: Piotr To najpierw kładą, by zaraz zrywać? Boki chyba IP: *.54.16.165.static.telsat.wroc.pl 17.06.10, 19:52
        Chyba, że znowu wycofano się z arcyambitnego planu przebudowy Pl. Społecznego, polegającego na zburzeniu estakad i puszczenia ruchu pod ziemią? :)
    • gregcio Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramwaj... 18.06.10, 07:59
      A czy ktoś napisał, że to ta sama firma która remontowała ul.Szewską...? :-DDD
    • Gość: oskar Re: Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramw IP: *.wroclaw.vectranet.pl 18.06.10, 12:42
      Ale człowieku zadajesz durne pytania, weż ty sie zastanów zanim coś napiszesz.(jednak pełno debili chodzi po swiećie)
    • map4 Re: Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramw 18.06.10, 12:54
      Jednego nie rozumiem.

      Całkiem niedawno (w 2006 roku) rozpirzono całą oś Grunwaldzką od mostu aż do
      placu Grunwaldzkiego. Dlaczego wtedy nie zrobiono za jednym smrodem porządnego
      torowiska również na placu Społecznym ?

      Kto odpowiada za tak denne skoordynowanie robót ?
    • Gość: fakir Re: Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.10, 13:04
      fiu fiu ale kawał torów - tak na dwa składy pseudoplus (plus zginął wraz z
      skróceniem trasy projektu)
    • themoony Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramwaj... 19.06.10, 19:45
      Przepraszam, ale plac społeczny nie leży nigdzie na trasie tramwaju
      PLUS Gaj-Maślice. Co ma piernik do wiatraka?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka