erhapl 17.06.10, 16:06 A jakiż to PLUS pojedzie przez pl.Społeczny ? Coś nowego ? I czy te tory dla Plusa będą położone obok tych dla Nieplusa, czy jak ? I gdzie jest ten pl. Wróblewskiego ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MM Dupa, nie plus będzie... IP: *.internetunion.pl 17.06.10, 16:42 Zmienią nr linii 12 na 12+ i taki będzie nasz plus. A przez kilka lat kilka osób pewnie ładnie się na projekcie nachapało :) Ciekawe, jaki kolejny plus nas czeka? Może fontanna PLUS ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KRK będzie mega plus! IP: 149.156.14.* 17.06.10, 19:26 A nieprawda, będzie Mega Plus w cenach biletów :) Dziękujemy, Dutkiewicz, za stadion. W imieniu firmy Solorz sp. zoo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arexy Re: Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramw IP: *.as.kn.pl 17.06.10, 17:11 > I gdzie jest ten pl. Wróblewskiego ? http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=plac+wroblewskiego&sll=51.12292,17.054729&sspn=0.040242,0.077162&ie=UTF8&hq=plac+wroblewskiego&hnear=&ll=51.10508,17.048008&spn=0.001258,0.002411&z=19 fajne, nie ? wiesz jak sie z tego korzysta? kur*a! jak z googli! wbijasz na maps.google.pl i wpisujesz czego szukasz, zadziwiajace, szybciej, latwiej i na stronie tematycznie do tego przystosowanej! ja wiem ze nie wszyscy moga to ogarnac, ale dlatego sluze pomoca ; ) cieszy mnie fakt ze umiesz korzystac z klawiatury i IE o.O Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tor Re: Ar*xy IP: *.dip.t-dialin.net 17.06.10, 23:08 Jeśli pisząc:"sluze pomoca" miałeś na myśli zwrot "służę pomocą" to też ci to nie wyszło, bo twój link- nielink pokazuje ULICE Wróblewskiego i to w dodatku w Namysłowie. A te dziwolągi: "latwiej", "moga", "ogarnac" potwierdzają tezę, że rzeczywiście nie wszyscy mogą to ogarnąć. Zasmucający to fakt, że nie umiesz korzystać z klawiatury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kizia mizia Re: Ar*xy IP: *.167.179.248.threembb.ie 18.06.10, 01:58 jakbyś się przyjrzał to byś zobaczył że to jednak wrocław, a obok google tylko sugerują że mogło ci chodzić o coś innego - Namysłów, Prudnik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: # Arexy, nie irytuj się IP: *.dip.t-dialin.net 18.06.10, 12:37 Kolego Arexy, nie irytuj się ! W artykule jest mowa o "pl. Wróblewskiego" a ze znalezieniem takiego wrocławskieg placu krasnoludki z Google Maps mają niejakie trudności, ponieważ nie są aż tak doskonale zorientowane jak ty, i nie wiedzą, że chodzi o WALEREGO(a nie Zygmunta)i w dodatku GENERAŁA Wróblewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Po prostu ja Re: Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramw IP: *.ifd.uni.wroc.pl 17.06.10, 17:55 Będzie taki PLUS jak ta mapka przy artykule :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr To najpierw kładą, by zaraz zrywać? Boki chyba IP: *.54.16.165.static.telsat.wroc.pl 17.06.10, 19:52 Chyba, że znowu wycofano się z arcyambitnego planu przebudowy Pl. Społecznego, polegającego na zburzeniu estakad i puszczenia ruchu pod ziemią? :) Odpowiedz Link Zgłoś
gregcio Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramwaj... 18.06.10, 07:59 A czy ktoś napisał, że to ta sama firma która remontowała ul.Szewską...? :-DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oskar Re: Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramw IP: *.wroclaw.vectranet.pl 18.06.10, 12:42 Ale człowieku zadajesz durne pytania, weż ty sie zastanów zanim coś napiszesz.(jednak pełno debili chodzi po swiećie) Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramw 18.06.10, 12:54 Jednego nie rozumiem. Całkiem niedawno (w 2006 roku) rozpirzono całą oś Grunwaldzką od mostu aż do placu Grunwaldzkiego. Dlaczego wtedy nie zrobiono za jednym smrodem porządnego torowiska również na placu Społecznym ? Kto odpowiada za tak denne skoordynowanie robót ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fakir Re: Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.10, 13:04 fiu fiu ale kawał torów - tak na dwa składy pseudoplus (plus zginął wraz z skróceniem trasy projektu) Odpowiedz Link Zgłoś
themoony Położą nowe tory na pl. Społecznym. Dla tramwaj... 19.06.10, 19:45 Przepraszam, ale plac społeczny nie leży nigdzie na trasie tramwaju PLUS Gaj-Maślice. Co ma piernik do wiatraka? Odpowiedz Link Zgłoś