Gość: jurek
IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl
30.03.04, 18:47
a czy panow z ASCO to zakaz zatrzymywania sie i postoju nie obowiazuje? kilka
razy w tygodniu kolo 8:30 widze ich samochod zaparkowany na Swidnickiej (pod
arkadami) zaraz za znakiem B36. pare metrow dalej (a w ich przypadku blizej)
jest parking.