IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 30.03.04, 18:47
a czy panow z ASCO to zakaz zatrzymywania sie i postoju nie obowiazuje? kilka
razy w tygodniu kolo 8:30 widze ich samochod zaparkowany na Swidnickiej (pod
arkadami) zaraz za znakiem B36. pare metrow dalej (a w ich przypadku blizej)
jest parking.
Obserwuj wątek
    • Gość: qw Re: ASCO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.04, 18:51
      Ojej , to naprawde straszne !!!!

      • Gość: jurek Re: ASCO IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 30.03.04, 19:01
        biedne qw. wujek jurek juz nie bedzie cie straszyl;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka