butelka102
21.06.11, 15:35
Idol wrocławskiej Wyborczej Saad Noor postanowil podzielic sie z wrazeniami z nieoficjalnej czesci misji21 na swoim twitterze. Polecam: twitter.com/#!/saadnoor
Poniewaz wpisy pewnie znikna, screenshoty:
imageshack.us/photo/my-images/232/saad1.png/
imageshack.us/photo/my-images/835/saad2.png/
I co wy na to redakcjo GW?