gregviii
23.11.11, 09:35
Rondo tamto jest 'normalnym' rondem z pierwszeństwem tych na rondzie. Żadnej filozofii.
I to rondo turbinowe wg. mnie słabo się sprawdzało.
Teraz jest dobrze.
Raczej 'rondo pileckiego' należało by zrobić turbinowym. Albo przynajmniej znieść to debilne pierwszeństwo. A tak korki na rondzie się robią bo ludzie chcą z niego zjechać!