lillam 26.04.12, 09:46 jak w temacie:) Szukam dla mojej szesciolatki jakis fajnych kolonii. Macie jakies sprawdzone namiary? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zona_mi lillam 28.04.12, 19:07 Proszę zmniejszyć sygnaturkę do wysokości najwyżej czterech wersów. Może losowo te suwaczki ustaw. Odpowiedz Link Zgłoś