czumizm 28.05.13, 20:42 Zabobony szkolnictwa wyższego, żenujące! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
45rtg Re: Akademicka Procesja Bożego Ciała w centrum Wr 28.05.13, 21:22 czumizm napisała: > Zabobony szkolnictwa wyższego, żenujące! A co konkretnie takiego w tym żenującego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PRZEMO Re: Akademicka Procesja Bożego Ciała w centrum Wr IP: *.internetia.net.pl 28.05.13, 23:21 NIE BARDZIEJ NIŻ TWÓJ WPIS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skrzypce1 Re: Akademicka Procesja Bożego Ciała w centrum Wr IP: 164.51.58.* 29.05.13, 01:39 Redaktor zapewne zapomnil dopisac, ze tez pija...jak trzeba. Dobry katolik to pijany katolik. Co zabolalo? Zerknijcie na druga strone Odry, na Wyspe Slodowa. Iluz tam wspanialych studentow - katolikow wroclawskich uczelni delektujacych sie zlotym napojem z pianka. Oczywiscie,ze poza litania do Wszystkich Sw. znaja tez inna "litanie". Zycze milego walenia.... w bebny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: Akademicka Procesja Bożego Ciała w centrum Wr IP: 78.10.93.* 29.05.13, 07:18 Zabolało?Ale co,twoja głupota?To boli wyłącznie ciebie, u nas wzbudza jedynie politowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: nadchodzi homoniewiadomo? IP: 78.10.93.* 29.05.13, 12:30 Tak samo reagujesz, gdy po ulicach maszerują grupy nagich gejzerów z wibratorami w dłoniach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: wraca IP: *.internetia.net.pl 29.05.13, 12:34 sprostowanie "rzetelnej" gazety.pl: otóż tam niestety nie ma dzwonienia dzwonków (rozumiem, że redaktor teo artykułu chciał zrobić więsze wrażenie na czytelniku), jest natomiast śpiew ludzi (jak przy każdej procesji) i dudnienie bębnów (które pomagają utzrymac rytm śpiewu), a które niestety nie niosą się po całym Wrocławiu, co zawodzi pewnie również wcześniejszych Komentatorów tego artykułu. I jeszcze- co do wcześniejszych komentarzy: sami kreuejecie sobie taką rzeczywistosć, jaką przyjmujecie postawę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lutek Re: wraca IP: *.play-internet.pl 30.05.13, 08:49 Walenie w bębny bardzo mi się podoba. Zwłaszcza w wykonaniu studentów. Kawałek Afryki we Wrocławiu. Jeszcze tylko tańce, ogniska i szamani... Cos dla umysłowej elity miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
qqww1122 Re: Akademicka Procesja Bożego Ciała w centrum Wr 30.05.13, 12:13 Bua ha ha ha haaaaa ! Jeszcze tylko brakuje palenia czarownic. K***a , czy my zyjemy w XXI wieku ?!?!?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emigrant z wyboru Naukowcy? IP: *.cs.nott.ac.uk 30.05.13, 13:06 Jak to możliwe, żeby naukowcy wierzyli w niewidzialną postać za chmurą??? Odpowiedz Link Zgłoś