Dodaj do ulubionych

NAWRAT kolega NAUMANA

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.07.04, 22:00
już wiadomo gdzie podziewa sie były wspaniały wojewoda i biznesmen wrocławski-
widziałem go dziś w TVN w towarzystwie Naumana- pana który przekręcił
polskie szpitale na ponad 100 milionów , pana który łup swój chował w
Szwajcarii ale i tam połąmał prawo więc ma prokuratorów na głowie i dobre
samopoczucie wciąż.
Po zdjęciach było widać że Nawrat z Naumanem w bliskiej komitywie- a rok temu
Nawrat znikł nagle ze stołka i w SLD nikt nie chciał słowa mówić co jest
grane- a przecież wszyscy wiedzieli: Wieczerzak, teraz Nauman.
Obserwuj wątek
    • Gość: medyk kolejni lekarze bez granic! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 22:03
    • Gość: zagłoba Re: NAWRAT kolega NAUMANA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.07.04, 20:34
      a nie zwróciłeś onufry uwagi, że ten materiał pokazywali już ponad rok temu w
      TVN ? Po prostu korzystają z archiwum.
      • Gość: onufry Re: NAWRAT kolega NAUMANA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.07.04, 20:49
        byłoby to nieprofesjonalne ze strony TVN- ale jeśli tak jest,
        to moje odkrycie nie jest odkryciem.
        Fakt zażyłości Nawrata z Naumanem pozostaje faktem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka