Gość: onufry
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
28.07.04, 22:00
już wiadomo gdzie podziewa sie były wspaniały wojewoda i biznesmen wrocławski-
widziałem go dziś w TVN w towarzystwie Naumana- pana który przekręcił
polskie szpitale na ponad 100 milionów , pana który łup swój chował w
Szwajcarii ale i tam połąmał prawo więc ma prokuratorów na głowie i dobre
samopoczucie wciąż.
Po zdjęciach było widać że Nawrat z Naumanem w bliskiej komitywie- a rok temu
Nawrat znikł nagle ze stołka i w SLD nikt nie chciał słowa mówić co jest
grane- a przecież wszyscy wiedzieli: Wieczerzak, teraz Nauman.