Gość: on
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
08.09.04, 21:19
Ciepłą wodę wyłączyli zgodnie z planem o 8.00 w poniedziałek... potem długo
długo mało robili a termin dzisiejszy (środa ) się zbliżał. Napisali że
NAJPÓŹNIEJ w środe 8.09 (po trzech dniach) włączą ciepłą wodę. Termin
minął, wody nie ma a tu panowie z MPEC wyrabiaja pod blokami nadgodziny.
Robota wre a przecież i w poniedziałek i we wtorek zamierała praca o 14 -
14.30 a i po drodze można było zobaczyć pracowników MPEC (ew. podwykonawcy)
którzy spacerkiem chodzili po sklepach w okolicy lub wylegiwali sie na
trawnikach.
A to POlska właśnie