Gość: Ozzanna
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.09.04, 19:38
Od jakiegos czasu uczestnicze w zajeciach Capoeiry. Moim problemem jest
niedosluch. Wszystko bylo ok, gdyby nie te piesni brazylijskie, ktore spiewa
sie po zakonczeniu cwiczen. Nie do konca rozumiem slow, wiec nie spiewam,
zeby nie popelnic gafy. Czy ktos znalby teksty albo wiedzial gdzie moge je
znalezc, bylabym wdzieczna i zmobilizowaloby mnie to do dalszych zajec.
Poczatkujaca