Dodaj do ulubionych

Radni uczcili ofiary tragedii w Biesłanie

IP: *.daminet.pl 09.09.04, 21:30
Czerwone skubanie ZUS-u. Dlaczego w czasie sesji radny Karpf jest zdrowy, a
dla ZUS-u Dyrektor UMWD Karpf jest "chory"? Czas najwyższy skontrolować i
zwrócić wyłudzony zasiłek chorobowy.
Obserwuj wątek
    • Gość: wro24 Re: Radni uczcili ofiary tragedii w Biesłanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.09.04, 22:52
      a dlaczego w słowach o Biesłanie nei znalazło się że ruscy wymordowali pół
      narodu czeczeńskiego.

      Wiwat wolna Czeczenia! przez 300 lat niezależna od Moskwy, co nam sie nie udało
      • Gość: Ks. Marek Wolna czeczenia ! Wolny Bin laden ! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.09.04, 23:02
        Znam ten naród, bo jeździłem do Czeczeni jeszcze w latach 80. Lepiej trzymac
        się od nich zdaleka. Nie wierzysz? Jedź tam to zobaczysz jacy są czeczenie i
        zrobią z tobą to, co zrobili z brytyjską ekipą telewizyjną. Ludzie, którzy
        mordują i gwałcą dzieci nie są godni ubolewania idioto!!! Więc zastanów się
        jeśli znów coś napiszesz i klikniesz.
    • Gość: wowa Re: Radni uczcili ofiary tragedii w Biesłanie IP: *.daminet.pl 09.09.04, 22:55
      Lepiej żeby chorowity Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Marek Karpf oddał
      dobrowolnie wyłudzony zasiłek dla ofiar tragedii w Biesłanie. Jak widać na
      zdjęciu z sesji RM problemów z kręgosłupem to on nie ma. Kontrola ZUS jak
      najbardzej wskazana. Czas ukrócić złodziejskie praktyki uprawiane przez
      dekowników z Urzędu Marszałkowskiego. Zasiłek chorobowy Karpfa pokrywany jest
      przecież z naszych podatków.
    • wielki_czarownik Pytanie poważne mam 09.09.04, 23:12
      Pytanie poważne mam.
      Czy my jesteśmy przygotowani na atak? Mamy wolne miejsca w szpitalach? Jednostka AT ma nowe samochody, czy nadal ma tego LR co się zepsuł podczas wyjazdu z jednostki. Czy w szkołach personel jest odpowiednio przeszkolony?
      Pytania można mnożyć.
      Więc krótko - jesteśmy gotowi, czy nie?
      Bo jakiś czas temu było zagrożenie atakiem. Sam widziałem jak na Obornickiej wojsko ufortyfikowało się workami z piaskiem, wystawiło karabiny maszynowe a wartownicy chodzili trójkami w kamizelkach kuloodpornych. Potem się dowiedziałem dlaczego. Obywateli oczywiście nikt nie uprzedził.
      • Gość: ditran Czy zdrowy czarownik? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.04, 00:21
        Człowieku przejdź się do psychiatry, skoro tak wszędzie zagrożenie widzisz.
        Dostaniesz tabletki na uspokojenie. Mówisz tak o Wrocławiu, jakbyś mieszkał w
        Izraelu i te twoje bezgustowne cytaty z książek z ogólniaka. Daj sobie spokój.
        Jesli widzisz, gdzieś zagrożenie i dupą trzęsiesz to wyjedź w Bieszczady.
      • Gość: Ks. Marek Zostań dzikim czeczeńcem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.04, 00:24
        Proponuję założyc związek wspierający terroryzm czeczeński i zakatować następną
        setkę niewinnych dzieci. Niech to przemyślą ci, którzy są za tym narodem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka