Gość: samorządowiec IP: *.daminet.pl 09.09.04, 21:30 Czerwone skubanie ZUS-u. Dlaczego w czasie sesji radny Karpf jest zdrowy, a dla ZUS-u Dyrektor UMWD Karpf jest "chory"? Czas najwyższy skontrolować i zwrócić wyłudzony zasiłek chorobowy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wro24 Re: Radni uczcili ofiary tragedii w Biesłanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.09.04, 22:52 a dlaczego w słowach o Biesłanie nei znalazło się że ruscy wymordowali pół narodu czeczeńskiego. Wiwat wolna Czeczenia! przez 300 lat niezależna od Moskwy, co nam sie nie udało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ks. Marek Wolna czeczenia ! Wolny Bin laden ! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.09.04, 23:02 Znam ten naród, bo jeździłem do Czeczeni jeszcze w latach 80. Lepiej trzymac się od nich zdaleka. Nie wierzysz? Jedź tam to zobaczysz jacy są czeczenie i zrobią z tobą to, co zrobili z brytyjską ekipą telewizyjną. Ludzie, którzy mordują i gwałcą dzieci nie są godni ubolewania idioto!!! Więc zastanów się jeśli znów coś napiszesz i klikniesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowa Re: Radni uczcili ofiary tragedii w Biesłanie IP: *.daminet.pl 09.09.04, 22:55 Lepiej żeby chorowity Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Marek Karpf oddał dobrowolnie wyłudzony zasiłek dla ofiar tragedii w Biesłanie. Jak widać na zdjęciu z sesji RM problemów z kręgosłupem to on nie ma. Kontrola ZUS jak najbardzej wskazana. Czas ukrócić złodziejskie praktyki uprawiane przez dekowników z Urzędu Marszałkowskiego. Zasiłek chorobowy Karpfa pokrywany jest przecież z naszych podatków. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Pytanie poważne mam 09.09.04, 23:12 Pytanie poważne mam. Czy my jesteśmy przygotowani na atak? Mamy wolne miejsca w szpitalach? Jednostka AT ma nowe samochody, czy nadal ma tego LR co się zepsuł podczas wyjazdu z jednostki. Czy w szkołach personel jest odpowiednio przeszkolony? Pytania można mnożyć. Więc krótko - jesteśmy gotowi, czy nie? Bo jakiś czas temu było zagrożenie atakiem. Sam widziałem jak na Obornickiej wojsko ufortyfikowało się workami z piaskiem, wystawiło karabiny maszynowe a wartownicy chodzili trójkami w kamizelkach kuloodpornych. Potem się dowiedziałem dlaczego. Obywateli oczywiście nikt nie uprzedził. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ditran Czy zdrowy czarownik? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.04, 00:21 Człowieku przejdź się do psychiatry, skoro tak wszędzie zagrożenie widzisz. Dostaniesz tabletki na uspokojenie. Mówisz tak o Wrocławiu, jakbyś mieszkał w Izraelu i te twoje bezgustowne cytaty z książek z ogólniaka. Daj sobie spokój. Jesli widzisz, gdzieś zagrożenie i dupą trzęsiesz to wyjedź w Bieszczady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ks. Marek Zostań dzikim czeczeńcem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.09.04, 00:24 Proponuję założyc związek wspierający terroryzm czeczeński i zakatować następną setkę niewinnych dzieci. Niech to przemyślą ci, którzy są za tym narodem. Odpowiedz Link Zgłoś