Gość: Sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.04, 18:53 Hej idzie sylwek milowymi krokami. Macie jakieś plany. Czy są tu jakieś kobitki które nie mają co robić w sylwestra a chętnie by coś porobiły?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj