Gość: kasia IP: *.orsay.de 13.12.04, 14:01 Moose Centrum Języków Obcych- Nie polecam tej szkoły. Brak profesjonalizmu szczególnie ze strony dyrekcji i nauczycieli. Nie polecam!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj