Dodaj do ulubionych

Na pomoc Wrocławiowi! ;)

IP: *.one.pl / *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 06.01.05, 13:32
Głosujemy!!!!!!!

www.gmina.pl/glosow/wynik2.php
Obserwuj wątek
    • kibicwks Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) 06.01.05, 22:54
      Lokalny patriotyzm kazał mi kliknąć :)
      • Gość: kolo Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.one.pl / *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 07.01.05, 13:10
        A reszta?
        • Gość: gg Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.igo.wroc.pl 07.01.05, 13:16
          a reszta.... jest milczeniem
          • Gość: jot Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.amsnet.pl 07.01.05, 14:59
            Ludziska, jeszcze pięć głosów i będziemy o pozycję wyżej. Ja, niestety, już
            dziś nie mogę głosować, ale inni mogą się postarać.
            • Gość: tomek852 Zamiast głupiego (nomen omen) pajacyka!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 15:08
              Głosuję na Wrocław
              • diabelek2 Re: Zamiast głupiego (nomen omen) pajacyka!!! 07.01.05, 15:33
                przepraszam ale pajac nie jest głupi, nikt Ci zresztą nie każe tam zaglądac i
                klikać , ale jeśli uważasz że lepiej kliknąc tu niż na głodne dzieci to coż (
                choć jedno kliknięcie nie wyklucza drugiego)
                Trenerze, kliknełam na Wrocław, oczywiście jutro zrobię to samo
                serdecznie pozdrawiam
                a.
                • kloniarz Re: Zamiast głupiego (nomen omen) pajacyka!!! 07.01.05, 18:15
                  Diabełku, drobne wyjaśnienie.
                  Tego postu nie napisał prawdziwy, zalogowany
                  tomek852 tylko ja, czyli biedny, poddawany
                  nieustającej kuracji farmakologicznej, lecz
                  wciąż chory psychicznie kloniarz.
                  Najpierw podrabiałem kklementa, potem wziąłem się
                  po kolei za wielkiego_czarownika, Rafisa, jekdoka,
                  no.logo, Emeryta i jeszcze kilku forumowiczów.

                  Ale psychiatra mówi, że w końcu mi przejdzie!
          • Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 07.01.05, 16:05
            Wchodzimy do drugiej dziesiątki! To początek wielkiej ofensywy! Proponuję dodać
            stronkę do ulubionych!
      • Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 28.01.05, 15:36
        Nie spać! klikać! ;]
    • Gość: Old Fashion Man Re: klyken klyken!!!:-) IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 07.01.05, 15:41
    • Gość: lolo w razie problemow z oddaniem glosu IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 07.01.05, 17:58
      nalezy wyczyscic cookies (ciasteczka)
      w Explorerze:
      Narzedzia -> Opcje internetowe -> wyczysc cookies
      • Gość: diabelek2 oddałam swój głos... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.05, 14:18
    • Gość: lolo Łuków przekroczył 8000 !!! IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 08.01.05, 15:57
      wstyd ! 640 tysieczne City przegrywa z jakas wioską :-/
    • Gość: lolo Poznaniacy nam pomogą ? ;) IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 08.01.05, 16:02

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=67&w=19241041
      ;) kliknijcie w link na forum Poznan
      • Gość: :))))) Re: Poznaniacy nam pomogą ? ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.05, 16:25
        pomysł dobry ale wykonanie złe
        podałeś złego linka i nie głosują na nas
        tylko im się wyświetla lista wyników...
        • Gość: lolo Re: Poznaniacy nam pomogą ? ;) IP: *.Rozanka.WROC.PL / *.ip.WRO.Korbank.PL 08.01.05, 18:50
          bo tak sie chyba nie da :/
          • Gość: gen de Mello Poznaniacy moze nie ale Kaliszfornia zawsze:) IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 09.01.05, 02:06
            Wrocław filia w Kaliszfornii posłusznie melduje oddanie głosu:)
            • Gość: Trener Re: Poznaniacy moze nie ale Kaliszfornia zawsze:) IP: *.kom / *.kom-net.pl 09.01.05, 21:55
              dziękuję i pozdrawiam. Sprawdzimy, czy aby gen. nie kolaboruje z Poznoniokami!
              czekamy na Ostrów! ;)
    • Gość: up Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 09:01
      up
    • Gość: kolesław Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 10.01.05, 18:25
      up!
      • diabelek2 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) 10.01.05, 19:48
        jak up to up!
        • sledzik4 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) 10.01.05, 19:57
          sledzik4 wreszcie machnął swą płetwą :-)))

          pozdrawiam
    • Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 11.01.05, 01:12
      Kto łyknie Kętrzyn???? ;)
      • diabelek2 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) 11.01.05, 08:27
        i już!
    • Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 11.01.05, 15:54
      Kto łyknie Grajewo? ;) Klikać, klikać! Atakujemy pierwszą dziesiątkę!
    • Gość: Lechita Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.one.pl / *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.01.05, 09:35
      POdbijany...
      • Gość: hrabianka Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.bioch.am.wroc.pl 13.01.05, 10:29
        Kochani,nie spać tylko głosować
    • Gość: Katik Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.magma-net.pl 13.01.05, 19:52
      Tup, tup, tup... małymi kroczkami i będzie 15 miejsce!
      • Gość: jot Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.amsnet.pl 14.01.05, 07:34
        Jeszcze jeden głos i skok na 16.
        • Gość: hrabianka Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 23:52
          Czy Wam też może obcięto dostęp do głosowania z powodu zbyt dużej ilości
          połączeń?
          • Gość: jot Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.amsnet.pl 15.01.05, 00:13
            TAK, niestety.
            • Gość: lolo siadl serwer? IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 15.01.05, 00:18
    • Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 16.01.05, 00:08
      Klikamy, klikamy!!!!
      • sledzik4 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) 16.01.05, 09:43
        Klik, klik, KLIK! :-)))
        • Gość: diabelek2 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 15:50
          klklkl.........
    • the_sound_of_silence pardon.... 17.01.05, 01:06
      wybaczcie nieobecność i brak wsparcia - w końcu sama zainicjowałam akcję;)
      niestety jak się ląduje w szpitalu to nie ma mocnych ;)
      teraz z mocnym postanowieniem poprawy dołączam do drużyny:) i pragnę
      poinformować, iż niecałe 100 glosów do nastepnego oczka w górę :)
      pozdrawiam serdecznie!
      • Gość: Trener Re: pardon.... IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.01.05, 15:52
        wic walczymy dalej
        • diabelek2 dla ojca założyciela dużo zdrowia!!! 17.01.05, 16:14
          i zagłosowałam:)
          • Gość: Trener Re: dla ojca założyciela dużo zdrowia!!! IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.01.05, 17:20
            Dziękuję, dziękuję ;) Dużo zdrowia dla wiernej armii klikaczy! ;)
          • Gość: Trener Re: Łuków znowu atakuje! IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.01.05, 17:21
            Wieśniacto depcze nam po piętach! Chyba będzie trzeba uruchomic brygay kasujące
            proxy! ;P
            • Gość: lolo Re: Łuków znowu atakuje! IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 17.01.05, 18:14
              jakis lokalny patriota - kilkadziesiat klikow dziennie - tych na 1 miejscu i
              tych na 16 :/
    • Gość: lolo ;) Łuków używa szyuczki z proxy ? IP: 202.149.37.* 17.01.05, 19:31
      Moje podejrzenia nie są bezpodstawne. Używając ogólnie dostępnego serwisu z
      listą aktualnych proxy serwerów zauważyłem, że głosując przy użyciu sporej
      części z nich uzyskiwałem wynik
      "już dziś głosowałeś z tego komputera"

    • Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.01.05, 19:57
      o ja mogę po północy pdrasować licznik! To stan wyższej konieczności więc
      usprawiedliwia takie działanie! W walce z wieśniactwem dozwolone jest wszystko!
      • Gość: lolo Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 17.01.05, 21:32
        1) klikaj : www.proxy4free.com/page1.html
        wybierasz po kolei serwery i numery portow

        2) wchodzisz na strone do glosowania

        3) oprozniasz cookies (w IExplorerze -> Narzedzie -> Opcje Internetowe -> klikamy na usun cookie)

        4) teraz w polaczeniach , ustawienia sieci LAN 2 fajeczka - Serwer proxy
        wpisujemy adres i port ze strony www.proxy4free.com/page1.html

        5) glosujemy

        6) wracamy do punktu 1)
        • the_sound_of_silence Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) 18.01.05, 01:19
          dzięki za intstrukcję.
          w ramach bezsenności przystępuję do ataku:>
        • the_sound_of_silence wrrrr 18.01.05, 01:48
          moje sdi jest chyba mocno przeciążone :| kilka razy udało mi się kliknąć ale
          wlecze się to jak krew z nosa :| spróbuję jutro.... nabiłam parę głosów, ale
          łuków wciąż blisko!

          damy radę!
          • Gość: lolo Re: wrrrr IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 18.01.05, 16:55
            te serwery Proxy sa w wiekszosci wolne
            no i SDI :)

            Up! Udalo nam sie odbic od Lukowa na 50 punktow
            zapowiada sie pasjonujaca walka o pierwsze miejsca !!! ;)
            • Gość: diabelek2 Re: wrrrr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 19:13
              nie rozumiem instrukcji;))wiec tradycyjnego jednego kika dziennie oddałam:)))
              a.
              • Gość: jot Re: wrrrr IP: *.amsnet.pl 19.01.05, 07:35
                Pomoc w klikaniu pilnie potrzebna.
                • Gość: diabelek2 kilkam codziennie:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 13:57
                  • Gość: Trener Re: kilkam codziennie:) IP: *.kom / *.kom-net.pl 19.01.05, 16:38
                    To zle, bo mozna klikac co 12 godzin ponoc ;P
                    • the_sound_of_silence Re: kilkam codziennie:) 19.01.05, 17:30
                      obawiam się, że KIEDYŚ można było. jakoś odkąd zainteresowanie klikaniem na
                      wrocław wzrosło, możliwości drastycznie się zmniejszyły...
                      hmm... ;)
    • Gość: lolo Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.one.pl / *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 20.01.05, 10:32
      Do roboty, do roboty! ;)
      • Gość: diabelek2 i znów. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 13:28
    • Gość: olo Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 18:24
      • Gość: hrabianka Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 11:08
        Proszę głosować, nie ustawać w wysiłku :))))
        • Gość: z Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.wroclaw.mm.pl 21.01.05, 11:29
          w górę!
          • Gość: z Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.05, 13:32
            kropla drąży skałę , do przodu
            • Gość: diabelek2 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 13:43
              kl
              • Gość: lolo strona startowa IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 22.01.05, 14:28
                oddaje conajmniej 3 glosy dziennie ;)
                www.gmina.pl/glosow/wynik2.php?gmina=wrocław&od=0
                • Gość: jot Re: strona startowa IP: *.amsnet.pl / *.amsnet.pl 22.01.05, 20:42
                  Brakuje 29 głosów. Jak to robisz, ja nie umieju.
            • Gość: diabelek2 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 16:29
              i znów
    • Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 23.01.05, 19:15
      Bardzo blisko 10-tki jesteśmy! ;]
      • the_sound_of_silence NA MALBORK! 24.01.05, 04:04
        No proszę, proszę... Zdobędziemy (przeskoczymy) twierdzę??:)
        • Gość: jot Re: NA MALBORK! IP: *.amsnet.pl 24.01.05, 22:23
          Coś nam kiepsko wychodzi to skakanie na Malbork.
    • Gość: Katik Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.adm.uni.wroc.pl 25.01.05, 14:37
      Jeszcze troszkę i będziemy w 1-ej dziesiątce! Ruszcie się!!!
    • Gość: ktos Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 00:09
      Ja zagłosowałem.
    • Gość: ktos Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 20:49
      zagłosowałem
      • Gość: jot Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.amsnet.pl 28.01.05, 18:55
        Ja też, jak co dzień:)
    • Gość: loga Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 29.01.05, 17:33
      up
    • Gość: Katik Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.adm.uni.wroc.pl 01.02.05, 07:33
      No co jest! Doroboty!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka