Gość: Trener IP: *.one.pl / *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 06.01.05, 13:32 Głosujemy!!!!!!! www.gmina.pl/glosow/wynik2.php Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kibicwks Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) 06.01.05, 22:54 Lokalny patriotyzm kazał mi kliknąć :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.one.pl / *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 07.01.05, 13:10 A reszta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gg Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.igo.wroc.pl 07.01.05, 13:16 a reszta.... jest milczeniem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.amsnet.pl 07.01.05, 14:59 Ludziska, jeszcze pięć głosów i będziemy o pozycję wyżej. Ja, niestety, już dziś nie mogę głosować, ale inni mogą się postarać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek852 Zamiast głupiego (nomen omen) pajacyka!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 15:08 Głosuję na Wrocław Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek2 Re: Zamiast głupiego (nomen omen) pajacyka!!! 07.01.05, 15:33 przepraszam ale pajac nie jest głupi, nikt Ci zresztą nie każe tam zaglądac i klikać , ale jeśli uważasz że lepiej kliknąc tu niż na głodne dzieci to coż ( choć jedno kliknięcie nie wyklucza drugiego) Trenerze, kliknełam na Wrocław, oczywiście jutro zrobię to samo serdecznie pozdrawiam a. Odpowiedz Link Zgłoś
kloniarz Re: Zamiast głupiego (nomen omen) pajacyka!!! 07.01.05, 18:15 Diabełku, drobne wyjaśnienie. Tego postu nie napisał prawdziwy, zalogowany tomek852 tylko ja, czyli biedny, poddawany nieustającej kuracji farmakologicznej, lecz wciąż chory psychicznie kloniarz. Najpierw podrabiałem kklementa, potem wziąłem się po kolei za wielkiego_czarownika, Rafisa, jekdoka, no.logo, Emeryta i jeszcze kilku forumowiczów. Ale psychiatra mówi, że w końcu mi przejdzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 07.01.05, 16:05 Wchodzimy do drugiej dziesiątki! To początek wielkiej ofensywy! Proponuję dodać stronkę do ulubionych! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 28.01.05, 15:36 Nie spać! klikać! ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Old Fashion Man Re: klyken klyken!!!:-) IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 07.01.05, 15:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo w razie problemow z oddaniem glosu IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 07.01.05, 17:58 nalezy wyczyscic cookies (ciasteczka) w Explorerze: Narzedzia -> Opcje internetowe -> wyczysc cookies Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diabelek2 oddałam swój głos... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.05, 14:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Łuków przekroczył 8000 !!! IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 08.01.05, 15:57 wstyd ! 640 tysieczne City przegrywa z jakas wioską :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Poznaniacy nam pomogą ? ;) IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 08.01.05, 16:02 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=67&w=19241041 ;) kliknijcie w link na forum Poznan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))))) Re: Poznaniacy nam pomogą ? ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.05, 16:25 pomysł dobry ale wykonanie złe podałeś złego linka i nie głosują na nas tylko im się wyświetla lista wyników... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Poznaniacy nam pomogą ? ;) IP: *.Rozanka.WROC.PL / *.ip.WRO.Korbank.PL 08.01.05, 18:50 bo tak sie chyba nie da :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gen de Mello Poznaniacy moze nie ale Kaliszfornia zawsze:) IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 09.01.05, 02:06 Wrocław filia w Kaliszfornii posłusznie melduje oddanie głosu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: Poznaniacy moze nie ale Kaliszfornia zawsze:) IP: *.kom / *.kom-net.pl 09.01.05, 21:55 dziękuję i pozdrawiam. Sprawdzimy, czy aby gen. nie kolaboruje z Poznoniokami! czekamy na Ostrów! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: up Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 09:01 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolesław Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 10.01.05, 18:25 up! Odpowiedz Link Zgłoś
sledzik4 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) 10.01.05, 19:57 sledzik4 wreszcie machnął swą płetwą :-))) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 11.01.05, 01:12 Kto łyknie Kętrzyn???? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 11.01.05, 15:54 Kto łyknie Grajewo? ;) Klikać, klikać! Atakujemy pierwszą dziesiątkę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechita Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.one.pl / *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 13.01.05, 09:35 POdbijany... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrabianka Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.bioch.am.wroc.pl 13.01.05, 10:29 Kochani,nie spać tylko głosować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katik Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.magma-net.pl 13.01.05, 19:52 Tup, tup, tup... małymi kroczkami i będzie 15 miejsce! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.amsnet.pl 14.01.05, 07:34 Jeszcze jeden głos i skok na 16. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrabianka Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 23:52 Czy Wam też może obcięto dostęp do głosowania z powodu zbyt dużej ilości połączeń? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.amsnet.pl 15.01.05, 00:13 TAK, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 16.01.05, 00:08 Klikamy, klikamy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diabelek2 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.05, 15:50 klklkl......... Odpowiedz Link Zgłoś
the_sound_of_silence pardon.... 17.01.05, 01:06 wybaczcie nieobecność i brak wsparcia - w końcu sama zainicjowałam akcję;) niestety jak się ląduje w szpitalu to nie ma mocnych ;) teraz z mocnym postanowieniem poprawy dołączam do drużyny:) i pragnę poinformować, iż niecałe 100 glosów do nastepnego oczka w górę :) pozdrawiam serdecznie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: pardon.... IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.01.05, 15:52 wic walczymy dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: dla ojca założyciela dużo zdrowia!!! IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.01.05, 17:20 Dziękuję, dziękuję ;) Dużo zdrowia dla wiernej armii klikaczy! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: Łuków znowu atakuje! IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.01.05, 17:21 Wieśniacto depcze nam po piętach! Chyba będzie trzeba uruchomic brygay kasujące proxy! ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Łuków znowu atakuje! IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 17.01.05, 18:14 jakis lokalny patriota - kilkadziesiat klikow dziennie - tych na 1 miejscu i tych na 16 :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo ;) Łuków używa szyuczki z proxy ? IP: 202.149.37.* 17.01.05, 19:31 Moje podejrzenia nie są bezpodstawne. Używając ogólnie dostępnego serwisu z listą aktualnych proxy serwerów zauważyłem, że głosując przy użyciu sporej części z nich uzyskiwałem wynik "już dziś głosowałeś z tego komputera" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 17.01.05, 19:57 o ja mogę po północy pdrasować licznik! To stan wyższej konieczności więc usprawiedliwia takie działanie! W walce z wieśniactwem dozwolone jest wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 17.01.05, 21:32 1) klikaj : www.proxy4free.com/page1.html wybierasz po kolei serwery i numery portow 2) wchodzisz na strone do glosowania 3) oprozniasz cookies (w IExplorerze -> Narzedzie -> Opcje Internetowe -> klikamy na usun cookie) 4) teraz w polaczeniach , ustawienia sieci LAN 2 fajeczka - Serwer proxy wpisujemy adres i port ze strony www.proxy4free.com/page1.html 5) glosujemy 6) wracamy do punktu 1) Odpowiedz Link Zgłoś
the_sound_of_silence Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) 18.01.05, 01:19 dzięki za intstrukcję. w ramach bezsenności przystępuję do ataku:> Odpowiedz Link Zgłoś
the_sound_of_silence wrrrr 18.01.05, 01:48 moje sdi jest chyba mocno przeciążone :| kilka razy udało mi się kliknąć ale wlecze się to jak krew z nosa :| spróbuję jutro.... nabiłam parę głosów, ale łuków wciąż blisko! damy radę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: wrrrr IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 18.01.05, 16:55 te serwery Proxy sa w wiekszosci wolne no i SDI :) Up! Udalo nam sie odbic od Lukowa na 50 punktow zapowiada sie pasjonujaca walka o pierwsze miejsca !!! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diabelek2 Re: wrrrr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 19:13 nie rozumiem instrukcji;))wiec tradycyjnego jednego kika dziennie oddałam:))) a. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot Re: wrrrr IP: *.amsnet.pl 19.01.05, 07:35 Pomoc w klikaniu pilnie potrzebna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: kilkam codziennie:) IP: *.kom / *.kom-net.pl 19.01.05, 16:38 To zle, bo mozna klikac co 12 godzin ponoc ;P Odpowiedz Link Zgłoś
the_sound_of_silence Re: kilkam codziennie:) 19.01.05, 17:30 obawiam się, że KIEDYŚ można było. jakoś odkąd zainteresowanie klikaniem na wrocław wzrosło, możliwości drastycznie się zmniejszyły... hmm... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.one.pl / *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 20.01.05, 10:32 Do roboty, do roboty! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 18:24 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrabianka Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 11:08 Proszę głosować, nie ustawać w wysiłku :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.wroclaw.mm.pl 21.01.05, 11:29 w górę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.05, 13:32 kropla drąży skałę , do przodu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diabelek2 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 13:43 kl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo strona startowa IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 22.01.05, 14:28 oddaje conajmniej 3 glosy dziennie ;) www.gmina.pl/glosow/wynik2.php?gmina=wrocław&od=0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot Re: strona startowa IP: *.amsnet.pl / *.amsnet.pl 22.01.05, 20:42 Brakuje 29 głosów. Jak to robisz, ja nie umieju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diabelek2 Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 16:29 i znów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trener Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 23.01.05, 19:15 Bardzo blisko 10-tki jesteśmy! ;] Odpowiedz Link Zgłoś
the_sound_of_silence NA MALBORK! 24.01.05, 04:04 No proszę, proszę... Zdobędziemy (przeskoczymy) twierdzę??:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot Re: NA MALBORK! IP: *.amsnet.pl 24.01.05, 22:23 Coś nam kiepsko wychodzi to skakanie na Malbork. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katik Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.adm.uni.wroc.pl 25.01.05, 14:37 Jeszcze troszkę i będziemy w 1-ej dziesiątce! Ruszcie się!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 00:09 Ja zagłosowałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 20:49 zagłosowałem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.amsnet.pl 28.01.05, 18:55 Ja też, jak co dzień:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loga Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.kom / *.kom-net.pl 29.01.05, 17:33 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katik Re: Na pomoc Wrocławiowi! ;) IP: *.adm.uni.wroc.pl 01.02.05, 07:33 No co jest! Doroboty!!! Odpowiedz Link Zgłoś