Gość: Jajaccek
IP: *.chicago-18-19rs.il.dial-access.att.net
01.09.01, 00:51
Poprzdni prezydent Miasta mial w swoim notesie, i troche nawet w glowie swojej-
wiedze o sprawach i sprawkach naszego Miasta.Obecny mniej sie orientuje co jest
grane we Wrocku-a POWINIEN.Bo sie nie utrzyma.
Na przmowieniu inauguracyjnym poruszyl w kolejnosci:
1.Mostek Tysiaclecia
2."Szukanie dobrego SYSTEMU badania opinii publicznej
a 3. Takie tam roznosci ze sprwawmi personalnymi wlacznie, jak to nowa
miotelka.
Ten system to co to takiego nowego by mialo byc.?
Kto to by mial badac?
i za ile??
FORUM i tak bedzie szybsze!Chyba, ze cos mi sie pokickalo??