Dodaj do ulubionych

Nowy system!???

IP: *.chicago-18-19rs.il.dial-access.att.net 01.09.01, 00:51
Poprzdni prezydent Miasta mial w swoim notesie, i troche nawet w glowie swojej-
wiedze o sprawach i sprawkach naszego Miasta.Obecny mniej sie orientuje co jest
grane we Wrocku-a POWINIEN.Bo sie nie utrzyma.
Na przmowieniu inauguracyjnym poruszyl w kolejnosci:
1.Mostek Tysiaclecia
2."Szukanie dobrego SYSTEMU badania opinii publicznej
a 3. Takie tam roznosci ze sprwawmi personalnymi wlacznie, jak to nowa
miotelka.
Ten system to co to takiego nowego by mialo byc.?
Kto to by mial badac?
i za ile??
FORUM i tak bedzie szybsze!Chyba, ze cos mi sie pokickalo??
Obserwuj wątek
    • roberto65 Re: Nowy system!??? 01.09.01, 00:55
      Gość portalu: Jajaccek napisał(a):

      > Poprzdni prezydent Miasta mial w swoim notesie, i troche nawet w glowie swojej-
      > wiedze o sprawach i sprawkach naszego Miasta.Obecny mniej sie orientuje co jest
      >
      > grane we Wrocku-a POWINIEN.Bo sie nie utrzyma.
      > Na przmowieniu inauguracyjnym poruszyl w kolejnosci:
      > 1.Mostek Tysiaclecia
      > 2."Szukanie dobrego SYSTEMU badania opinii publicznej
      > a 3. Takie tam roznosci ze sprwawmi personalnymi wlacznie, jak to nowa
      > miotelka.
      > Ten system to co to takiego nowego by mialo byc.?
      > Kto to by mial badac?
      > i za ile??
      > FORUM i tak bedzie szybsze!Chyba, ze cos mi sie pokickalo??

      ...a więc Forumowicze pomóżmy nowemu Prezydentowi stworzyć listę najpilniejszych
      spraw jakie powinien w pierwszej kolejności załatwić w naszym mieście Pan
      Huskowski...

      Do dzieła...

      • Gość: Jajaccek Re: Nowy system!??? IP: *.chicago-18-19rs.il.dial-access.att.net 01.09.01, 01:51
        roberto65 napisał(a):

        > Gość portalu: Jajaccek napisał(a):
        >
        > > Poprzdni prezydent Miasta mial w swoim notesie, i troche nawet w glowie sw
        > ojej-
        > > wiedze o sprawach i sprawkach naszego Miasta.Obecny mniej sie orientuje co
        > jest
        > >
        > > grane we Wrocku-a POWINIEN.Bo sie nie utrzyma.
        > > Na przmowieniu inauguracyjnym poruszyl w kolejnosci:
        > > 1.Mostek Tysiaclecia
        > > 2."Szukanie dobrego SYSTEMU badania opinii publicznej
        > > a 3. Takie tam roznosci ze sprwawmi personalnymi wlacznie, jak to nowa
        > > miotelka.
        > > Ten system to co to takiego nowego by mialo byc.?
        > > Kto to by mial badac?
        > > i za ile??
        > > FORUM i tak bedzie szybsze!Chyba, ze cos mi sie pokickalo??
        >
        > ...a więc Forumowicze pomóżmy nowemu Prezydentowi stworzyć listę najpilniejszyc
        > h
        > spraw jakie powinien w pierwszej kolejności załatwić w naszym mieście Pan
        > Huskowski...
        >
        > Do dzieła...
        >

        Otoz Dzielo rozpoczete przez stoppera i innych.Rzecz w tym, zeby pan prezydent
        na FORUM zagladal.!!!System, systemem a tu cos juz gotowego sie urodzilo.I
        niechby dal odzew publicznie, ze choc troszeczke sie orientuje.Chyba, ze sie nie
        orientuje?
    • Gość: Janek Re: Nowy system!??? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.09.01, 01:00
      Ktoś doniósł o panu prezydencie Hrabim. Więc na Ratuszu czekają kiedy naród
      szturmować będzie podwoje. A to kiedy zależy od nastrojów. Dlatego je mają
      badać system pi razy drzwi. Na bankiecie Ricardo balował. To tak do wiadomośi
      Pana Hrabiego.
      • roberto65 Re: Nowy system!??? 01.09.01, 01:04
        Gość portalu: Janek napisał(a):

        > Ktoś doniósł o panu prezydencie Hrabim. Więc na Ratuszu czekają kiedy naród
        > szturmować będzie podwoje. A to kiedy zależy od nastrojów. Dlatego je mają
        > badać system pi razy drzwi. Na bankiecie Ricardo balował. To tak do wiadomośi
        > Pana Hrabiego.


        ..."Baletmistrz" z tego Riccardo...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka