Gość: wniosek formalny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 09:58 przydałoby się osobne i pacjentek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pacjentka_klementa Re: Podforum dla pacjentów Klementa 04.02.05, 10:35 az mi cie zal, bardzo zal rasisto podforum to sobie zrob dla siebie bo ja nie zamierzam nigdzie sie przenosic pisze tu juz długo z przerwami a login zmieniam tylko po dłuzszej przerwie jak niepamietaj hasla a teraz pamietam i nie bede zmieniac nicku tylko dlatego ze TY masz problem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tolerancja Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.05, 10:51 może obozik koncentracyjny,to sprawdzone, działa,jestem łagodna,na imie mi tolerancja,nie będzie jobów,rada,nie podejmuj wątków pacjentki,tyle, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psychiatra Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:04 zeby tolerancja miala projekcje na obozy koncentracyjne, no no... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tolerancja Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:11 taka to wlasnie jest tolerancja panie doktorze psychiatrii,nie wiedzial pan o tym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Za Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:11 no dobra, kklemntsowcy, wracamy do kaftanów bezpieczeństwa Odpowiedz Link Zgłoś
pacjentka_klementa Re: Podforum dla pacjentów Klementa 04.02.05, 11:14 he he he chociaz napisz ten nick poprawnie bo wstyd .... Odpowiedz Link Zgłoś
pacjentka_klementa Re: Podforum dla pacjentów Klementa 04.02.05, 11:12 bo taka wlasnie jest tolerancja kto niewygodny to go po glowie i zamknac gdzies zeby go nie bylo slychac i widac ale ci niewygodni sa i nieznikna nawet jak zakoncza przestawienie to i tak cos znich zostanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr. Kutasiński Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:18 Tolerancja? Homofobia i tolerancja naraz? Wykluczone. Odpowiedz Link Zgłoś
pacjentka_klementa Re: Podforum dla pacjentów Klementa 04.02.05, 11:22 nic nie jest wykluczone ludzie tak bardzo zagolopowali sie w udawaniu i tworzeniu wlasnego wizerunku idealnego (w ich mniemaniu) ze wszystko jest mozliwe ludzie boja sie prawdy o sobie i dlatego jak ktos chce im ta prawde powiedziec jest przesladowany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do pacjentki_K Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:28 Czy masz osobną pryczę? Odpowiedz Link Zgłoś
pacjentka_klementa Re: Podforum dla pacjentów Klementa 04.02.05, 11:30 nie, nie mam pryczy ma duze, wygodne lozko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyPacjentKlemęt Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:32 i co - NFZ za to płaci? skandal! Odpowiedz Link Zgłoś
pacjentka_klementa ???? 04.02.05, 11:35 za co niby placi NFZ? czego sie uczepiliscie mojego nicka? tak was to boli, przeszkadza czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wąchacz Re: ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:36 w drugiej części nicka jest jakiś smród, odetnij go Odpowiedz Link Zgłoś
pacjentka_klementa Re: ???? 04.02.05, 11:39 i to jest POWOD? a mowia ze to jestem psychiczna ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dr Dobra Rada Re: ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:41 Mówią nie bez powodu, jeśli na forum identyfikujesz się ze swoim lekarzem, musi między wami być ta schizofreniczna nić :-( ODETNIJ JĄ ZACZNIJ ŻYĆ SAMODZIELNIE Odpowiedz Link Zgłoś
pacjentka_klementa Re: ???? 04.02.05, 11:48 tylko widzisz mnie to nieprzeszkadza ze komus sie to niepodoba mam taki a nie inny nick do tego mam na tym portalu juz tyle kont ze nie chce zakladac kolejnego ja mam okresy ze pisze duzo a potem dlugo tu nie zagladam, to sie konczy tym ze nie pamietam hasla i zakladam nowe konto a z tych kont korzystam tylko na forum bo z samej skrzynki pocztowej nie korzystam dlatego nie widze powodu zeby zmieniac nick Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub ciężko co? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.05, 11:56 ja z innego wątku, widzisz jak ci dokuczają? mowiłem ci z aniołami trudno walczyć,zrozumiałaś? Odpowiedz Link Zgłoś
pacjentka_klementa Re: ciężko co? 04.02.05, 12:00 bo ja wiem Jakubie czy ciezko? juz rozumiem kogo nazywasz aniolami mysle ze nie trzeba z nimi walczyc, same sie zagryza nie odczuwam tego co pisza jako dokuczanie mi ja wiem jaka jest prawda, oni moga udawac ze jej nie widza ale to nieznaczy ze ona nie istnieje inny swiat na nas czeka, nie na wszystkich nie kazdy do niego pojdzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lekmęt Re: ciężko co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 12:20 ja też wiem jaka jest Prawda ten lekarz jest we wrocławiu skończony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Re: ciężko co? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.05, 12:26 nie poddawaj sie tym forumowym wroclawskim bezjajcom nie trac wiary,wolno ci dziewczyno wszystko ,wrocław slynie z tolerancji,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: ciężko co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 12:28 > wrocław slynie z tolerancji,pozdrawiam mówisz o tej tolerancji, która straszy obozem koncentracyjnym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Re: ciężko co? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.05, 12:39 obozy już były teraz tolerancja kombinuje teczkami,i nie czeka kto bez winy niech rzuci pierwszy,ciska kamieniami az furkocze ,ot tolerancja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tolerant Re: ciężko co? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 12:46 jaka tolerancja, mówisz o naszym lekarzu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wniosek mniejszośc Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 14:07 Moze prosciej odciac dostep do sieci w tym zakladzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niepacjent_kklemęt Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 14:52 niby prościej, tylko jak? Odpowiedz Link Zgłoś
pacjentka_klementa Re: Podforum dla pacjentów Klementa 04.02.05, 17:22 oj wy biedni glupcy tak trudno zrozumiec prawde? tak trudno ja zobaczyc? jedyne co potraficie to ukamieniowac mowiacego? jesli niedorosliscie do prawdy to przynajmniej nie zagluszjcie jej dla innych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DIL Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 18:03 Ale jaką prawdę masz na myśli? Że całkowicie nieodpowiednia osoba pełni w społeczeństwie rolę lekarza? Że ze swoimi poglądami na sprawy związane bezpośrednio z wykonywaniem zawodu, a więc: homofobią, narkofobią - po prostu oszukuje ludzi? Przecież jeśli przyjdzie tam pacjent homoseksualista, to może mu się stać krzywda, może go zabić jego własny lekarz? Be jeśli Klemmm wyśle go na terapię leczenia z homoseksualizmu, to tak jakby inny lekarz spuścił 3 litry krwi, w ramach leczenia serca? Odpowiedz Link Zgłoś
pacjentka_klementa Re: Podforum dla pacjentów Klementa 04.02.05, 21:59 oj DIL co maja wspolnego poglady wspomnianego doktora z prawda o nas, naszym zyciu i swiecie? czy ja kiedykolwiek wypowiadalam sie na temat jego pogladów? czy ja jestem jego rzecznikiem forumowym? ludzie czy was ogarnela jakas psychoza?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darwin Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 22:16 Homopsychoza jest zakaźna i umiera od niej homofob. Odpowiedz Link Zgłoś
agasik4 Re: Podforum dla pacjentów Klementa 04.02.05, 22:20 wzywaj erke moze jeszcze cie uratuja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niestety Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 22:23 Ale nie mam bakterii z gabinetu lek.a.meda kkkkkk. Odpowiedz Link Zgłoś
agasik4 Re: Podforum dla pacjentów Klementa 04.02.05, 22:27 to ze nie masz nie znaczy ze sam jestes bakteria przypatrz sie naszemu zyciu (podpowiedz: zyciu ludzi na ziemi) zastanów sie i wysun wnioski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lekmęt Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 22:28 Mówisz o tych szczurach, co się gonią? Odpowiedz Link Zgłoś
agasik4 Re: Podforum dla pacjentów Klementa 04.02.05, 22:34 nie, mowie o tym ze wcale nie jestesmy jakas wyrozniajaca sie rasa na tej ziemi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ale o czym mowa? Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 23:19 Spośród szczurów i innych kanalarzy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tiffany Re: Podforum dla pacjentów Klementa IP: *.wroclaw.mm.pl 05.02.05, 20:14 Głosuję za Wnioskiem Formalnym! Odpowiedz Link Zgłoś