Dodaj do ulubionych

Student na UW

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.03.05, 10:49
Zmienić stosunek, co niektórych wykładowców Uniwersytetu Wrocławskiego do
studentów.
Chamstwo i arogancja to, co cechuje sporo wykładowców. Odnoszą się do
studentów w niewybredny sposób „wynoś się, won itp.”, umawiają się na różne
terminy, których albo nie dotrzymują, albo z tylko wiadomych im tylko
przyczyn wywalają studenta, bo ”pan” nie ma czasu.
Nie wspominając już o tym, że w przypływie humoru potrafią oblać ponad 80%
zdających.
Poruszam sprawę studiów zaocznych gdzie musimy słono płacić za zniewagi i
utrzymywanie takiego elementu. W PRL-u było to nie do pomyślenia, nie dość,
że studia były darmowe to za takie chamstwo wykładowca wylądowałby na
dywaniku u sekretarza POP, a teraz nawet nie ma, komu się poskarżyć w tym
państwie prawa.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jan Re: Student na UW IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 14.03.05, 19:03
      Popieram, to jest na wielu uczelniach. A to jest chyba spadek po komunie. Ci
      ludzie dostali robotę przez układy ale dobrego wychowania nie mają. trzeba coś
      z tym zrobić. Niby jest w ustawie ocena tzw. postawy moralnej ale każdy
      student , ktory to ruszy wyleci.
    • Gość: q Re: Student na UW IP: *.oborniki.net / *.oborniki.net 15.05.05, 09:31
      Opinia kogoś, kto nie odróżnia nawet UW od UWr, nie ma szans kogokolwiek przekonać ;)
      • Gość: przeciętny student Re: Student na UW IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 24.05.05, 10:34
        Ma , bo to jest wszędzie!!!
    • Gość: Belzebub Re: Student na UWr IP: 195.116.199.* 15.05.05, 10:33
      Pociesze Cie, że dziennym też się dostaje od niektórych profesorków i doktorków
      oraz świeżo upieczonych mgr, którzy traktują siebie jako wyższą rasę. Tylko, że
      u nas po każdym semestrze wypełniamy anonimowe ankiety w których oceniamy
      prowadzących zajęcia i ponoć nawet to skutkuje tzn. są konsekwencje jeśli po
      kimś mocno studenci pojadą.
      • Gość: ewa Re: Student na UWr IP: *.am.wroc.pl 28.05.05, 03:09
        ktos powienien z tym isc do medii i publicznie potraktowac te osoby ktore
        wyzywaja sie na swoich pozycjach. niech wszyscy wiedza jakim chamstwem swuj
        pieniadz zarabiaja,. jezeli w tedy szkola sie tymi osobani nie zajmie to skoly
        reputacja bedzie na lini. a chyba szkoly waza sobie reputacje?
    • drinkit Re: Student na UW 16.06.05, 20:04
      Czy studiujesz na prawie, ze jest az tak tragicznie?
      • Gość: adept Re: Student na UW IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 19.06.05, 13:14
        Na historii jest to samo, same chamy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka