broneknotgeld 26.03.05, 14:52 Niychej Ponboczek w nos zmartwychwstanie Take jest moje powinszowanie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
broneknotgeld Re: Alleluja! 27.03.05, 10:55 Alleluja!!! Alleluja! -Toż sie stało Życie ze śmierciom wygrało Krystus z martwych powstoł nom Czowiek z niym a nigdy som.. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Alleluja! 27.03.05, 17:16 ALLELUJA Już momy niydziela - grob cołkym łotwarty A ciała Jezusa w środku wcale niy ma Możno je wykradli - dyć to niy som żarty Z martwych powstoł? Może radować sie ziymia? Maria Magdalyna przi grobie łostała Anioły spytały jom czamu fest ślinto Z niymi ALLELUJA piyrszo zawołała Postać jego przeca ujrzała tyż świynto. Odpowiedz Link Zgłoś