26.03.05, 14:52
Niychej Ponboczek w nos zmartwychwstanie
Take jest moje powinszowanie.
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Alleluja! 27.03.05, 10:55
      Alleluja!!!

      Alleluja! -Toż sie stało
      Życie ze śmierciom wygrało
      Krystus z martwych powstoł nom
      Czowiek z niym a nigdy som..
    • broneknotgeld Re: Alleluja! 27.03.05, 17:16
      ALLELUJA

      Już momy niydziela - grob cołkym łotwarty
      A ciała Jezusa w środku wcale niy ma
      Możno je wykradli - dyć to niy som żarty
      Z martwych powstoł? Może radować sie ziymia?

      Maria Magdalyna przi grobie łostała
      Anioły spytały jom czamu fest ślinto
      Z niymi ALLELUJA piyrszo zawołała
      Postać jego przeca ujrzała tyż świynto.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka