walpurga.jarzabek
23.07.02, 03:37
Przeczytałam Twoje ostatnie wpisy z okazji afery z "Zarządcą". Chłopie, lecz
się! Niedobrze mi się robi od tej ilości wazeliny, jaką tu rozsmarowujesz.
Czy Ty faktycznie jesteś taki bezkrytyczny? Czy masz jakiś interes uprawiając
tę grafomańską propagandę sukcesu? A może, wzorem części miłościwie nam
piszących "dziennikarzy" z GW, przyjechałeś z jakiegoś koszmarnego zadupia i
wydaje Ci się, że Wrocław to Londyn? Zlituj się i nie wmawiaj ludziom, że
gówno to czekolada. No, chyba że nie masz smaku- wtedy, faktycznie, wszystko
jedno!