IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 26.07.02, 21:59
Co sądzicie o nowym klubie Exodus?? Jest to dawny Aram Pub, świetne miejsce,
fajna muza, często koncerty na żywo, zwłaszcza podoba mi się zespół Dust
Blow. Polecam.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka