Gość: m IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 26.07.02, 21:59 Co sądzicie o nowym klubie Exodus?? Jest to dawny Aram Pub, świetne miejsce, fajna muza, często koncerty na żywo, zwłaszcza podoba mi się zespół Dust Blow. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj