dzidzia_bojowa
04.07.05, 18:35
Jestem jednym z nich i zamierzam na tym zjeździe być. Ciekawa jestem czy
ktoś z was-absolwentów, już się zdecydował na uczestnictwo. Nie wiem do kiedy
trzeba wpłacić wpisowe(100 zeta), ale zaraz sprawdzę na stronie. Strasznie
jestem ciekawa czy spotkam kogoś z mojej klasy!!!