Dodaj do ulubionych

Zjazd absolwentów Chrobrego

04.07.05, 18:35
Jestem jednym z nich i zamierzam na tym zjeździe być. Ciekawa jestem czy
ktoś z was-absolwentów, już się zdecydował na uczestnictwo. Nie wiem do kiedy
trzeba wpłacić wpisowe(100 zeta), ale zaraz sprawdzę na stronie. Strasznie
jestem ciekawa czy spotkam kogoś z mojej klasy!!!
Obserwuj wątek
    • pietrzak5 Re: Zjazd absolwentów Chrobrego 04.07.05, 19:51
      w jakich latach uczyłaś się w LO, Kto był twoim wychowawcą. Moi kolejno
      chemiczka - Pani Jarmoluk, fizyk - Pan Białek. Dla nich szacuneczek
    • dzidzia_bojowa Re: Zjazd absolwentów Chrobrego 04.07.05, 21:15
      Moją wychowawczynią była prof Brzezińska-polonistka, później wicedyrektor,
      uczyli mnie: Białek, Matusiakiewicz, Chrobak, Guze i narazie nie pamiętam kto
      jeszcze ale to dlatego,że jestem padnięta i powoli pracuje mój mózg. dobranoc
      • ppiootrr Re: Zjazd absolwentów Chrobrego 08.07.05, 00:14
        Witam
        Też się wybieram, Ale najpierw się muszę dogadać ze znajomymi czy idziemy na
        raut czy tylko na oficjalną część. Kończyłem w 1996 (o ile dobrze pamiętam)
        wych. Nowacka, i też miałem przyjemność miec historię z Matusiakiewicz z jej
        niezapomnianym, nosowym: "No, dobrze, dobrze - MIERNA".
    • olga-dagmara Re: Zjazd absolwentów Chrobrego 30.08.05, 08:52
      Mój Tata skończył Chrobrego jeli się nie mylę w 62/63 roku, czy coś koło tego.
      Na zjazdy zawsze jeździ i z relacji wiem, że jest niezła zabawa....Ciekawe jak
      będzie w tym roku. Może ktoś z podobnego rocznika jest na forum?
      • rock_man Re: Zjazd absolwentów Chrobrego 31.08.05, 15:25
        moj ojciec skonczyl Chrobrego w 61' (sprawdzilem na stronie www.chrobry.ng.pl).
        wiem, ze wybiera sie w tym roku, z paroma osobami juz sie umowil. z komputerami
        jest na bakier, ale od czego ma zdolnego syna? :) pozdrawiam.
        • olga-dagmara Re: Zjazd absolwentów Chrobrego 31.08.05, 15:32
          też sprawdziłam - to był 63 rok. Może się znają? Teraz mieszkamy we Wrocławiu,
          ale wiem, że utrzymuje kontakty z paroma osobami z LO, wtedy chyba ludzie jakoś
          bliżej żyli....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka