Dodaj do ulubionych

dr Florjanski?

22.07.05, 12:05
czesc, dr F. prowadzi moja ciaze i szukam dziewczyn, ktore tez do niego
chodza, czy jestescie zadowolone i czy nie macie warzenia, ze wizyty sa zbyt
czesto, pozdrawiam

Obserwuj wątek
    • babsee Re: dr Florjanski? 22.07.05, 13:23
      Moją ciąże też prowadził.jestem b.zadowolona.Nie miałam wrażenia,że są za
      często bo tyle zalecają podręczniki.Uważam go za super specjaliste.
      • mi_71 Re: dr Florjanski? 22.07.05, 13:37
        Jesli moge, to chialabym sie zapytac, jak czesto do niego chodzilas i jak dlugo
        trwaly wizyty, a i jak traktuje sie jego pacjentki na Dyrekcyjnej i czy on sam
        tez sie nimi interesuje>
        pozdrawiam
        • Gość: babsee Re: dr Florjanski? IP: *.ac.pwr.wroc.pl 22.07.05, 14:54
          Wizyty trwały tyle ile miałam pytań- w każdym razie nie zułam sie zaniedbywana.
          Ile ich było nie pamietam,ale że miałam problem w 8-11 tc. to chodziłam
          częściej. Na Dyrekcyjnej, jego pacjentki idą zawsze na odzdział patologii ciąży
          i są traktowane b.dobrze.On sam dogląda i dba o częste ktg, usg i wyniki. Jeśli
          trzeba, to bez problemu można się u wypłakać w rękaw.ja bardzo go polubiłam bo
          miałam wrażenie że to taki "ludzki" lekarz.nie jest specjalnie rozgadany ale
          jest naprawdę osobą która przejumuje się jak nie daj Boże pojawi się jakiś
          problem. To zresztą on znalazł krwiaka w macicy (podczas usg)i wziął mnie na
          odzdział jeszcze w ten sam dzień ( po jednej wizycie u niego w gabinecie
          prywatnym)-czym b.mnie zdziwił bo wiadomo,że na Dyrekcyjnej nigdy nie ma
          miejsc. Polecam go naprawdę serdecznie.uważam,że prócz tego że jest
          rewelacyjnym fachowcem to jeszcze jest po prostu troskliwy.
    • Gość: heniek Re: dr Florjanski? IP: 62.48.236.* 22.07.05, 15:09
      Pan F. pewnie jest OK, skoro pacjentki tak twierdzą, ale przestrzegam przed
      planowaniem porodu rodznnego na Dyrekcyjnej. Umawiamy się, wszystko ladnie
      pięknie, jak przychodzi co do czego to o 3 w nocy okazuje się, ze nie tylko ze
      nie ma miejsca na porod rodzinny ale w ogóle nie mam miejsca. Ok to się moze
      zdarzyc, tylko uslyszalem, ze nie ma miejsca i jak chce to żona bedzie lezec po
      porodzie na porodowce a jak nie to zebym szukal sobie innego szpitala , no i
      szukalem. Zadnej pomocy z ich strony, zona sie zwija w bolach a lekarzowi nie
      przyjdzie do glowy, zeby zadzwonic po znajomych i znaleźć szybko miejsce w
      szpitalu. Dopiero pani na portierni laskawie udostepnila numery telefonow i
      dzwonilem sam. No niby nic strasznego, ale gorycz jest ze przez 9 miesiecy
      lekarz dyrekcyjnej karmi Cie wspanialymi wizjami porodu, za ktore placisz spore
      rachunki podczas comiesiecznej wizyty, a jak przychodzi co do czego, to ten
      lekarz po prostu nie istnieje.
      • Gość: mi_71 Re: dr Florjanski? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.07.05, 15:32
        witam, Twoja zona byla jego pacjentka i to on was tak potraktowal na porodowce?
        bede wdzieczna za infromacje
        • Gość: heniek Re: dr Florjanski? IP: 62.48.236.* 22.07.05, 15:36
          To nie byl pan F., ale takie tam panują zwyczaje
    • Gość: mi_71 Re: dr Florjanski? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.07.05, 15:21
      Dziękuje za informacje, faktycznie nie jest rozgadany i w ogole mialam
      warazenie, ze wszytskie informacje trzeba od niego wyciagac, a patologia to ii
      czy III p. i na ktorym on urzeduje i wszytkie babeczki laduja po porodzie na
      patologii, dziekuje i pozdrawiam
      • ela124 Re: dr Florjanski? 23.07.05, 18:00
        Ja również prowadziłam ciąże u bardzo popularnego lekarza z
        Dyrekcyjnej,oczywiście prywatnie, miał być poród rodzinny, umówiony
        anestezjolog do znieczulenia, w końcu zaplanowane cięcie, przez 5 dni nie
        znalazł dla mnie miejsca w szpitalu i w końcu moja córeczka szczęśliwie
        przyszła na świat w szpitalu na Chałubińskiego tak przez niego krytykowanego.
        pozdrawiam
        ela
      • Gość: babsee Re: dr Florjanski? IP: *.tvk.wroc.pl / *.unreg.tvk.wroc.pl 24.07.05, 21:52
        Na tym pietrze,na ktorym on jest.Ja przenosilam ciąże i na 8 dzień od terminu
        poszlam do niego na odzdział(wlasnie na jego pietro),gdzie oczekiwalam na testy
        oxy.Na szczescie po jednej dobie (chyba ze stresu) zaczelam rodzić i wtedy
        poszlam juz na sale rodzinna-porodową a po, oczywiscie na odzdział polozniczy.
        Bo tam leżą maluszki.
        • Gość: mi_71 Re: dr Florjanski? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.07.05, 10:40
          Hm, sama nie wiem co robic chodze do Florajnskiego ale nasluchalam sie wielu
          sprzecznych opinii, a ta sale rodzinno-porodowa mialas zalatwiona wczesniej,
          twoj maz byl przy porodzie?
          • Gość: heniek Re: dr Florjanski? IP: 62.48.236.* 25.07.05, 11:55
            No i niech prowadzi Ci tą ciążę, ale rodzić w dalszym ciągu możesz gdzie
            chcesz. Ja polecam Brochów - poród rodzinny. Trzeba wcześniej pojechać -
            uzyskac papier - pozwolenie na poród rodzinny - wykupic cegielke i juz.
          • Gość: babsee Re: dr Florjanski? IP: *.ac.pwr.wroc.pl 25.07.05, 14:28
            Sprzecznych?ja na forum znalazłam same dobre opinie o nim.Sale miałam
            załatwioną z ordynatorem (musisz iśc z mężem po zgodę),ale nie zaplacilam
            cegielki.I rodzialam za darmo.z mężem.Wprawdziejak przyszła moja kolej to tam
            lezała pani i rodziła,czekałam więc na ogolnej 2 h.Potem do rodzinnej z męzem i
            bylo o wiele lepiej.Przede wszystkim nikt nam nie wlazil.Tylko polożna co pół
            godzinki.bylismy sami.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka