Dodaj do ulubionych

NIEMIECKI we Wroclawiu

IP: *.cbk.pan.wroc.pl 19.08.02, 15:03
to alterwatek ANGIELSKIEGO we Wroclawiu:)
chce zdac za rok Mittelstufe .Gdzie mnie dobrze przygotuja?Czy Berlitz faktycznie jest taki zly?Napiszcie...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka