Gość: bdr IP: *.cbk.pan.wroc.pl 19.08.02, 15:03 to alterwatek ANGIELSKIEGO we Wroclawiu:) chce zdac za rok Mittelstufe .Gdzie mnie dobrze przygotuja?Czy Berlitz faktycznie jest taki zly?Napiszcie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj