Dodaj do ulubionych

Pulpit do nut..

30.09.05, 21:30
Czy wiecie ile kosztuje we Wrocławiu? bo u mnie kosza jak za zboże. Może są
jakies giełdy zeby kupic przechodzony? bede wdzięczna za info. Pozdrawiam:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka