Gość: mruczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.05, 20:04 Kurcze,ale swietny pomysl:)Bylo juz lodowisko,western show,teraz narty,...co jeszcze znajdzie sie w Rynku??Moze katesurfing-sztuczny zbiornik morski i fale?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mx Sztuczny stok IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 05.10.05, 08:17 a pamiętacie obietnice dotyczące stoku na Gaju? Zgodnie z obietnicami Prezydenta, złożonymi rok wcześniej, od czerwca 2005 można na nim jeździć - wirtualnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1944 Re: Sztuczny stok pod ratuszem IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.10.05, 14:27 Szkoda że nie w RATUSZU W GABINECIE PREZYDENTA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :| Re: Sztuczny stok pod ratuszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 15:42 Jeszcze bedzie skocznia narciarska i tor samochodowy Odpowiedz Link Zgłoś
marlenkamc Re: Sztuczny stok pod ratuszem 06.10.05, 10:46 Mi się pomysł bardzo podoba .... w czasie pracy z moimi ludziskami będziemy śmigać na nartach hihih :-) Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: Sztuczny stok pod ratuszem 05.10.05, 16:14 Gość portalu: mruczek napisał(a): > Kurcze,ale swietny pomysl:)Bylo juz lodowisko,western show,teraz narty,...co > jeszcze znajdzie sie w Rynku??Moze katesurfing-sztuczny zbiornik morski i fale? > ? Jestem już trochę zmęczony coroczną maskaradą na tym placu. W związku z tym proponuję postawienie tam potężnego cokołu (takiego na trzy piętra) z odlanym ze spiżu i wskazującym ciemniakom, malkontentom, trollom, lewakom, cyklistom, reakcjonistom, rudym i innym dysydentom jedynie słuszną drogę do świetlanej przyszłości pierwszym obywatelem Wrocławia, Rafałem Szanownym Panem Prezydentem Miasta Wrocławia Dutkiewiczem. Pomnik Zdroja też może stanąć, ale musi być mniejszy. Dzięki rozmiarom placu szacuję, że będziemy mieć po o-boskim jeszcze maksymalnie dwóch prezydentów. Na więcej pomników nam na pl. Gołębim miejsca po prostu nie starczy. Oczywiście budowa tego pomnika wymusi na ratuszu zakup przynajmniej trzech helikopterów do odganiania gołębi. Jeden będzie latał, drugi czekał na zmianę a trzeci będzie stacjonował w strategicznym odwodzie miejskiej flotylli śmigłowców przeciwgołębnych straży miejskiej. Szefem tego zalążka miejskich sił powietrznych ogłosimy Kociębę-Żabskiego, a celem ochrony wrocławskich kierowców zezwolimy mu na używanie trzeciej maszyny w razie powrotu z popijawy. A tak w ogóle to obok fontanny powinno zostać wydzielone a zadaszone miejsce dla limuzyny prezydenta, a jego kierowca powinien przez cały dzień publicznie ją polerować. Oczywiście Skodę należy jak najszybciej pogonić na złom. Takie wspaniałe miasto musi być stać na lepszy reprezentacyjny wóz dla Rafałka. Nie umiem się zdecydować: Rolls-Royce ? Bentley ? Maybach ? A może przedłużony Hummer H1, ze względu na stan ulic ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaskoczona Re: Sztuczny stok pod ratuszem IP: *.telemedia.org.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 22:07 nie kumam... po prostu nie rozumiem... dlaczego jak dzieje sie coś pozytywnego w tym miescie zawsze pojawi sie opinia, że ŹLE... To moze zróbmy tak... skoro tak bardzo nie podobaja Ci sie władze sam spróbuj zorganizowac... tak z inicjatywy obywatelskiej cos ciekawszego lub bardziej wartosciowego dla miasta... Mnie też sie nie raz ost wymskło kilka niepochlebnych opini na temat tego co sie dzieje z komunikacją we wrocku... i jedyne co mam do zarzucenia to organizacja tych remontów a nie ich istnienie... no wiec jak... jest juz pomysł, skoro nasza władza robi źle to prosze bardzo... wolna droga... czekam na rezultaty... poczekam sobie w ten weekend korzystajac z okazji i wykorzystujac dobra zabawe za free... a nawet jesli miasto sie do tego dołozyło... to i tak bedzie za ja za to płace wiec zamaist marudzic mam zamiar wykorzystac juz i tak zainwestowana kase:PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz Re: Sztuczny stok pod ratuszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.05, 09:47 >Mnie też sie nie raz ost wymskło kilka niepochlebnych opini na temat > tego co sie dzieje z komunikacją we wrocku..... Ależ wybaczamy te drobne nieprawomyślności, po złożonej tu samokrytyce, winy są odpuszczone i wracasz do wspólnoty POprawnych wrocławian:)))) W nagrodę możesz pojeździć na tym przecudnie długim stoku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Sztuczny stok pod ratuszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 16:56 ech i dla kogo ta reklama przeciez nie dla szarakow których nie stac na wyjazd na prawdziwe narty! Ciekawe ile zarobi na tym miasto a moze dołokłada do interesu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Złośliwy pytacz Za ile i kto komu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 17:46 Ile nam Austriacy płacą za za reklamę swego regionu na rynku wrocławskim, a jeżeli nie płacą to czy możemy wybudować w zamian trzydziestometrową makietę Hali Ludowej na środku Innsbrucka za darmochę.Zwracam uwagę, że Gazeta nie ma zwyczaju zadawać tego typu, cisnących sie na usta pytań naszej kochanej władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
a_o_s Re: Za ile i kto komu? 06.10.05, 09:02 moze nie zadają "tego typu, cisnących sie na usta pytań" bo cisna się one jedynie tobie. mi się nic nie ciśnie. no moze tylko stwierdzenie, ze pomysl jest podwojnie fajny: po pierwsze fajny jako pomysl [stok narciarski w rynku!!!] a po drugie, ze robione to jest nie przez miasto. czyli taki bonusik. dla mnie bomba. Odpowiedz Link Zgłoś
kazimierzp GDZIE ??? 06.10.05, 09:15 Pomysł świetny! Lokalizacja z punktu widzenia marketingowego (dla Austriaków) doskonała! Tylko czy rynek wrocławski to taki śmietnik do którego mozna wrzucać wszystko? Czy on wymaga zagęszczania i nakładania się na siebie oferty? Może należałoby lokować takie urządzenia na Nowym Targu o którego ożywienie martwimy sie wszyscy w innym miejscu tego forum? Czy musi to być koniecznie rynek? W Wiedniu takie hece też są koło ratusza, ale tam ratusz stoi w innym urbanistycznie miejscu, poza głównymi historycznymi ulicami, w otoczeniu dużego założenia parkowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mezopot Re: GDZIE ??? IP: *.hutmen.pl 06.10.05, 10:35 Stok powinien stanąc na Pl. Wolności - świetnie komponowałby się z skateparkiem. -kazimierzp, co to jest założenie parkowe? Odpowiedz Link Zgłoś
kazimierzp założenie parkowe! 07.10.05, 20:03 Tak się określa teren zielony stworzony wokół jakiejś budowli, czy ciągu komunikacyjnego. Jak wklepiesz to hasło "założenie parkowe" w wyszukiwarkę to padnie wiele przykładów. W Wiedniu akurat ratusz z XIX wieku jest usytuowany kilkaset metrów od Opernring, oddzielony od tej trasy szerokim pasem zieleni. Na tej stronie: www.glasssteelandstone.com/BuildingDetail/22.php jest zdjęcie ratusza wiedeńskiego z placem po obu stronach obsadzonym drzewami. Na tym placu odbywają się festy i inne hece miejskie!;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Małysz otworzy? Re: Sztuczny stok pod ratuszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.05, 08:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czy są już ofiary? Re: Sztuczny stok pod ratuszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.05, 22:09 Odpowiedz Link Zgłoś