Gość: Bea IP: 195.205.145.* 05.04.01, 14:44 Czy naprawdę ilośc postów jest najważniejsza? Nie jest istotne o czym się pisze? Te pseudodyskusje (czytaj: wzajemne obrzucanie się błotem) są żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wroclawi Re: Zbojkotujcie SUNNY'ego i jemu podobnych, PROSZĘ IP: 213.76.90.* 05.04.01, 15:24 osobiscie gdyby zapanowala tu cenzura nie zagladalbym wiecej na to forum wyrazam sprzeciw !!! ps. mozna by bylo wywalac ewentualnie posty z wulgaryznami - ale nic poza tym ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marsha Re: Zbojkotujcie SUNNY'ego i jemu podobnych, PROSZĘ IP: 213.25.48.* 05.04.01, 22:39 cenzurze mówimy NIE!, ale osobniki typu SUNNY-wypier.....!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bea Re: Zbojkotujcie SUNNY'ego i jemu podobnych, PROSZĘ IP: 195.205.145.* 06.04.01, 10:56 Wroclawi, jeśli bojkot i cenzura to dla Ciebie to samo - to trudno.Może sprawdź w słowniku znaczenie obu tych słów. To nie był apel do redakcji, tylko do piszących na Forum. Po prostu Wasze dyskusje z SUNNY'm są beznadziejne. A to dla niego woda na młyn. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SUNNY POPIERAM IP: 213.76.108.* 06.04.01, 11:29 WIDZICIE JAK FAJNIE JEST KOGOŚ OBRZUCAĆ BŁOTKIEM???? ALE JEŻELI TO WAS KTOŚ UBRUDZI............... POZDRAWIAM @LL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wędzonka Re: POPIERAM IP: 156.24.231.144, 156.24.1.* 06.04.01, 11:41 SUNNY, ale dales nam popalic... Jak tak mogles! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SUNNY Re: POPIERAM IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.04.01, 12:17 NIE CHODIŁO O POPALENIE! WKURZA MNIE FAKT, ŻE KAŻDY PLUJE NA WARSZAWĘ. JEST TO MOJE MIASTO I STOLICA NAS WSZYSTKICH WIĘC PO CO TO ROBIĆ. POCZYTAJ POSTY O WROCKU NA NASZYM FORUM. SKOŃCZMY MOŻE WAŚNIE! POZDR JESZCZE RAZ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wędzonka Re: POPIERAM IP: 156.24.231.144, 156.24.1.* 06.04.01, 12:53 Na naszym i na waszym forum znajdziesz tez sporo rzeczowych powodow dla ktorych tak was "kochamy". Sialiscie wiatr to zbieracie burze. Masz jednak racje SUNNY ze w ostatnich dniach kilku warszawiakow mnie zaskoczylo. Dotychczas bez kija nie warto bylo do was podchodzic, ale ta odrobina dobrej woli to dobra podstawa zeby przestawac sie zwalaczac a zaczynac dogadywac, tym bardziej ze, jak juz pewnie zauwazyles, jest kilka spraw do zalatwienia i kilka rachunkow do wyrownania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bea Re: POPIERAM IP: 195.205.145.* 06.04.01, 12:57 O to mi właśnie chodzi! Zacznijmy ze sobą normalnie rozmawiać, a nie od razu wyciągać noże. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SUNNY WEDZONKA, BEA IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.04.01, 13:04 ZACZYNAM WAS LUBIĆ (CIEBIE WĘDZONKA MNIEJ, A BARDZIEJ BEA- JESTEM FACETEM, WIĘC MNIE ZROZUMIESZ! ;-)))) ) POZDRAWIAM I MIŁEGO WEEKENDU (SŁONECZNEGO) DO BEA: NIE DOPATRUJ SIĘ W MEJ WYPOWIEDZI SEXIZMU - TAK DZIAŁA WIOSNA ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bea Re: WEDZONKA, BEA IP: 195.205.145.* 06.04.01, 13:08 Tobie, SUNNY też (miłego weekendu, oczywiście) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SUNNY Re: WEDZONKA, BEA IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.04.01, 13:31 THX Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wroclawi przez ciebie cala noc plakalem IP: 213.195.155.93, 217.96.4.* 06.04.01, 21:37 mam straszna depresje i w ogole... mysle o przeprowadzce do metropoli gdzie domy sa ze szkla... eh... ta piekna stolica! dziekuje sunny, ze otworzyles mi oczy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wars Re: przez ciebie cala noc.. a porozumienie ponad podziałami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.04.01, 00:02 Gość portalu: wroclawi napisał(a): > mam straszna depresje i w ogole... mysle o przeprowadzce do metropoli > gdzie domy sa ze szkla... eh... ta piekna stolica! Ojejej!! A to straszne. Ale ogólnie rzecz biorąc, to fajnie byłoby, abyśmy podali sobie dłonie /w końcu/. Jest jak jest, w Warszawie jest trochę syfu i u Was też. Nie kłóćmy się lepiej, gdyż wiadomo, że Wy kochacie Wrocław, my Warszawę i nic tego nie zmieni. W końcu zdążamy do Europy i zacznijmy myśleć kategoriami globalnymi /choć nadal nie zmienię swego zdania o EXPO, które prezentuję na warszawskim forum/. Także popieram ideę: PAX między Warszawą a Wrocławiem. Ignorujmy osobników, którzy chcą rzucać błotem. Co Wrocław na to?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WROna Re: przez ciebie cala noc.. a porozumienie ponad podziałami IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.01, 02:03 Gość portalu: Wars napisał(a): > Gość portalu: wroclawi napisał(a): > > > mam straszna depresje i w ogole... mysle o przeprowadzce do metropoli > > gdzie domy sa ze szkla... eh... ta piekna stolica! > > Ojejej!! A to straszne. Ale ogólnie rzecz biorąc, to fajnie byłoby, abyśmy poda > li > sobie dłonie /w końcu/. Jest jak jest, w Warszawie jest trochę syfu i u Was też > . > Nie kłóćmy się lepiej, gdyż wiadomo, że Wy kochacie Wrocław, my Warszawę i nic > tego nie zmieni. W końcu zdążamy do Europy i zacznijmy myśleć kategoriami > globalnymi /choć nadal nie zmienię swego zdania o EXPO, które prezentuję na > warszawskim forum/. Także popieram ideę: PAX między Warszawą a Wrocławiem. > Ignorujmy osobników, którzy chcą rzucać błotem. Co Wrocław na to?? > Tylko SUNNY rzucal tu blotem. Reszta osob jest jedynie zaniepokojona brakiem niektorych rzeczy w naszych muzeach. Rozumiemy ze za twoim pieknym gestem kryje sie twoje poparcie dla zwrotu naszych dziel sztuki z Muzeum Narodowego i z Muzeum Wojska Polskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wars Re: przez ciebie cala noc.. a porozumienie ponad podziałami IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.04.01, 14:20 Gość portalu: WROna napisał(a): > Gość portalu: Wars napisał(a): > > > Gość portalu: wroclawi napisał(a): > > > > Ojejej!! A to straszne. Ale ogólnie rzecz biorąc, to fajnie byłoby, abyśmy > poda > > li > > sobie dłonie /w końcu/. Jest jak jest, w Warszawie jest trochę syfu i u Wa > s też > > . > > Nie kłóćmy się lepiej, gdyż wiadomo, że Wy kochacie Wrocław, my Warszawę i > nic > > tego nie zmieni. W końcu zdążamy do Europy i zacznijmy myśleć kategoriami > > globalnymi /choć nadal nie zmienię swego zdania o EXPO, które prezentuję n > a > > warszawskim forum/. Także popieram ideę: PAX między Warszawą a Wrocławiem. > > > Ignorujmy osobników, którzy chcą rzucać błotem. Co Wrocław na to?? > > > > Tylko SUNNY rzucal tu blotem. Reszta osob jest jedynie zaniepokojona brakiem > niektorych rzeczy w naszych muzeach. Rozumiemy ze za twoim pieknym gestem kryje > > sie twoje poparcie dla zwrotu naszych dziel sztuki z Muzeum Narodowego i z Muze > um > Wojska Polskiego? Mam wrażenie, że nie chodzi tylko o zbiory Muzeum Narodowego, ale niechęć do Warszawy ogólnie. Tak, jestem za zwrotem zbiorów do Wrocławia. W Muzeum NArodowym i tak jest wystawiana tylko 1/4 zbiorów, gdyż na resztę nie ma miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bea Re: przez ciebie cala noc.. a porozumienie ponad podziałami IP: 195.205.145.* 09.04.01, 09:46 Nie tylko SUNNY, nie tylko. W końcu obrzucanie błotkiem nie jest specjalnością jednej osoby, rozejrzyj sie po naszym Forum. Odpowiedz Link Zgłoś
taksun Re: Zbojkotujcie SUNNY'ego i jemu podobnych, PROSZĘ 05.12.01, 15:59 Gość portalu: Bea napisał(a): > Czy naprawdę ilośc postów j?est najważniejsza? > Nie jest istotne o czym się pisze? > Te pseudodyskusje (czytaj: wzajemne obrzucanie się błotem) są żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś