Gość: Janek IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.10.01, 21:53 Wiem, że po łacinie to dowód rzeczowy przestępstwa. Ale dlaczego mi sie to kojarzy z kobietą i jej delikatnym ciałem. Może nowy wątek założyć - głupieję ???????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaktus Re: Corpus delicti IP: *.kom-net.pl 07.10.01, 21:58 Chyba masz coś na sumieniu. Zwierz się przed kolektywem, może ci ulży. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Corpus delicti IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.10.01, 22:19 Nie mogę. Jak chciałem powierzyć to osobie godnej najwyższego zaufania to mi powiedział odejdź synu do widzenia nie udzielam itd. Nie interesuje mnie głowa, ręce i nogi. Tylko corpus delicti. Hrabia do Indii, a ja widać na Syberię nad Ob za Hrabiego na sesję. Ob-sesja. Ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaktus Re: Corpus delicti IP: *.kom-net.pl 07.10.01, 22:59 W kwestii corpus delicti przypomniał mi się strasznie nieprzyzwoity dowcipasek , który kończy się stwierdzeniem: "zabiłem i zjadłem' . Znasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Corpus delicti IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.10.01, 00:19 Proszę napisz. Ostatnio czytałem o ludożercach na Tahiti. Strasznie marynarzy nie lubili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaktus Re: Corpus delicti IP: *.kom-net.pl 08.10.01, 00:30 Nie mogę. Jestem przyzwoitą panienką i opowiadanie takich dowcipów na forumie mi nie uchodzi. Przypomniało mi sie jednak, że z milością, to tak jak ze zbrodnia: na końcu nie wiadomo co zrobić z ciałem ... Czy dlatego nęka cię corpus delicti ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrabiaa Re: Corpus delicti IP: *.eu.org 14.10.01, 19:05 Janku ! Przyjmując Twe rozumowanie, zajmujesz się korpusami. Tfu ! A co z rękami i nogami ? Do delikatesów ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Corpus delicti IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.10.01, 19:11 Jaśnie Panie Hrabio. Tylko z rękoma jet pewien kłopot. Nogi jak Jaśniepan wie idą na bok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaktus Re: Corpus delicti IP: *.kom-net.pl 14.10.01, 23:58 Pewien męski zboczeniec wpadł już na taki pomysł i nakręcił kilka lat temu film "boxed Barbara". W tym filmie mąż - zazrośnik i lekarz w jednej osobie, amputował swojej żonie kończyny , żeby ją od siebie zupełnie uzależnić i wykorzystać corpus delicti do wiadomo jakich celów. Jak widać nie tylko Hrabiemu takie fanaberie ulęgły sie w uroczej męskiej główce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrabiaa Re: Corpus delicti IP: *.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl 15.10.01, 08:03 Kaktus ! Nie meszaj mnie do Jankowych upodobań. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaktus Re: Corpus delicti IP: *.kom-net.pl 15.10.01, 14:21 Niby Hrabia splunął, ale jakoś tak mimochodem zrobił rozdział anatomiczny biednego stworzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Corpus delicti IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 15.10.01, 19:14 Janku, bardzo Cię lubię, ale odnoszę wrażenie, że nazbyt wziąłeś sobie do serca swój forumowy przydomek PYTA. Po prostu przejąłeś się rolą. I zaniedbujesz nakład. A tak na ciebie liczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Corpus delicti IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.10.01, 19:49 Olo. Ja pracowałem. Ale będę sam do siebie pisał nie będę. Szkoda, że Jerzy nie masz na imię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Corpus delicti IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.10.01, 20:10 Gość portalu: olo napisał(a): że nazbyt wziąłeś sobie do serca > > swój forumowy przydomek PYTA,.... Olo drogi. Zapomniałem na śmierć wyjaśnić Tobie i zainteresowanym co pyta znaczy. Otóż wg "Słownika języka polskiego" PWN pod red. prof. Szymczaka - "p y t a" to "powróz, rzemień, szmata skręcona na kształt sznura jako narzędzi do bicia". Czyżbyś złe wspomnienia z dzieciństwa przechowywał? Ale dlaczego ze mną to kojarzysz? Na miły Bóg nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Corpus delicti IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 15.10.01, 20:15 > > Olo drogi. Zapomniałem na śmierć wyjaśnić Tobie i zainteresowanym co pyta znacz > y. > Otóż wg "Słownika języka polskiego" PWN pod red. prof. Szymczaka - "p y t a" t > o > "powróz, rzemień, szmata skręcona na kształt sznura jako narzędzi do bicia". > Czyżbyś złe wspomnienia z dzieciństwa przechowywał? Ale dlaczego ze mną to > kojarzysz? Na miły Bóg nie wiem. Janeczku. Zanadto brniesz w semantyczne rozważania. Jako głos ludu oznajmiam, że pyta to pyta. Zresztą byłem w tym zakresie twoim ojcem chrzestnym, więc wiem co mówię. > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Corpus delicti IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.10.01, 20:37 Wnioskuję, że z prof. Niesiołowskim musiałeś mieć do czynienia, bo takim chrzestnym tylko jedno stworzenie byc może. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Corpus delicti IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 16.10.01, 08:53 Gość portalu: Janek napisał(a): > Wnioskuję, że z prof. Niesiołowskim musiałeś mieć do czynienia, bo takim > chrzestnym tylko jedno stworzenie byc może. Nie łapię. Co niesiołowski wspólnego z pytą ? Poza związkiem oczywistym, że pewnie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Corpus delicti IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.10.01, 09:02 Oluniu. Nie pytaj, bo biedy napytasz. Odpowiedz Link Zgłoś