Gość: Remik IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.02, 22:36 Szukam kontaktu z ludźmi z mojego rocznika - zwłaszcza ludzi z klasy biol.- chem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: absolwentka Re: X LO - Matura 1981 IP: 212.127.78.* 28.11.02, 18:53 Chyba jako pierwsza wpisuję się tu i jako absolwentka X LO, i jako nauczyciel tejże szkoły. Najpierw chciałabym gorąco pozdrowić moich kolegów - matura 1977 - profil mat.-fiz. Równie gorąco chcę uściskać moich wszystkich wychowanków, a szczególnie moją ukochaną klasę filologiczną "IVa"- matura 1999. Tym, którzy mnie jeszcze czasem odwiedzają w szkole serdeczne podziękowania. Życzę Wam, jak zawsze, dużo szczęścia i miłości - tęskniąca za Wami wychowawczyni! Odpowiedz Link Zgłoś