Dodaj do ulubionych

X LO - Matura 1981

IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.02, 22:36
Szukam kontaktu z ludźmi z mojego rocznika - zwłaszcza ludzi z klasy biol.-
chem.
Obserwuj wątek
    • Gość: absolwentka Re: X LO - Matura 1981 IP: 212.127.78.* 28.11.02, 18:53
      Chyba jako pierwsza wpisuję się tu i jako absolwentka X LO, i jako nauczyciel
      tejże szkoły. Najpierw chciałabym gorąco pozdrowić moich kolegów - matura 1977 -
      profil mat.-fiz. Równie gorąco chcę uściskać moich wszystkich wychowanków, a
      szczególnie moją ukochaną klasę filologiczną "IVa"- matura 1999. Tym, którzy
      mnie jeszcze czasem odwiedzają w szkole serdeczne podziękowania. Życzę Wam, jak
      zawsze, dużo szczęścia i miłości - tęskniąca za Wami wychowawczyni!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka