kamilla82 13.02.06, 18:32 witam serdecznie... poszukuje informaci (piosenki, wiersze,opowiadanie ,opisy poetyckie) o Wroclawiu. jezeli ktos cos takiego posiad to prosze o umieszczenie tu tego... dziekuje... kf Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Erros Re: o Wroclawiu IP: *.e-wro.net.pl 13.02.06, 18:38 Kamillo! Zapraszam Cię jutro na kolację! Co Ty na to? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kornholio Re: o Wroclawiu IP: *.wroclaw.mm.pl 13.02.06, 19:49 Pisz po polsku, durnoto. Odpowiedz Link Zgłoś