gizberniasty
21.03.06, 08:52
Fajnie, że komus chce się robic takie rzeczy. Jeśli rzeczywiście jest to
bezinteresowne to wielkie brawa za postawę!
Zdecydowanie lepiej dla dzieci żeby zajmowały się grą w piłkę niż włóczeniem
i rozrabianiem na ulicach. I nie wyrosną z nich blokersi.
Żeby tylko wyrosły z nich gwiazdy większego kalibru niż (pożal się Boże)
piłkarze naszych ligowych rozgrywek. I żeby im się piłkarska "kultura"
i "inteligencja" jaka w polskiej piłce się objawia nie udzieliła