emi69 28.03.06, 22:44 Prezydent Lech Kaczyński przyznał za nadzwyczajne zasługi odznaczenie państwowe Krzyż Zesłańców Sybiru generałowi Jaruzelskiemu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ghost Re: Krzyż Zesłańców Sybiru dla Jaruzelskiego IP: *.kom / *.os1.kn.pl 28.03.06, 23:33 prezydencki minister powiedział że ktoś się pomylił a poseł Soska (chyba) w programie "Teraz My" zasugerował że to sprawa uładu który jeszcze bruździ w pałacu. Przy okazji okazało się że prawdziwy genetyczny Polak (jak przed badaniem DNA zapewniał) poseł Wierzejski okazał się conajwyżej polskim Tatarem. Teraz Romuś będzie musiał go w jakimś obozie zamknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
hen Re: Krzyż Zesłańców Sybiru dla Jaruzelskiego 29.03.06, 17:30 Gość portalu: ghost napisał(a): > prezydencki minister powiedział że ktoś się pomylił a poseł Soska (chyba) w > programie "Teraz My" zasugerował że to sprawa uładu który jeszcze bruździ w > pałacu. Tak - Prezydent się pomylił, niedługo wyda oświadczenie, że Wojciech Jaruzelski nigdy nie był na Syberii. W ten sposób, zostanie po raz pierszy wydany dekret zmieniający przeszłość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tazet Re: Krzyż Zesłańców Sybiru dla Jaruzelskiego IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.03.06, 23:33 Skandal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muniek A gdyby niechcący ułaskawił przwestepcę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.06, 08:44 Prezydent który nie wie co podpisuje? A gdyby to był wniosek o ułaskawiemie przestępcy (własnie kancelaria prezydenta postuluje objęcie tajemnica osób ułaskawionych)?Czy prezydentowi mozna wszystko podsunać do podpisania?To sie w głowie nie mieści. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Kurski To na pewno podstęp Platformy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.06, 08:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek i Leszek Re: Krzyż Zesłańców Sybiru dla Jaruzelskiego IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.03.06, 09:12 Ale generał Jaruzelski jest przecież jak najbardziej stuprocentowym sybirakiem, żeby Kaczor nawet jajo zniósł :-) Odpowiedz Link Zgłoś
a_o_s Re: Krzyż Zesłańców Sybiru dla Jaruzelskiego 29.03.06, 09:52 ja mysle, ba! jestem nawet pewien, ze za tym orderem to stoi donald t. to on niecnie i skrycie podsunal panu prezydentowi do podpisania ten wniosek, zagadujac go w tym czasie na temat jakiejs koalicji, lub paktu stabilizacyjnego. co wiecej, podejzewam, ze do palacu wdarl sie niepostrzezenie i w przebraniu... szok! to jest szok, jak ten uklad sie wszedzie wkreci i jak ten spisek platformiany funkcjonuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Krzyż Zesłańców Sybiru dla Jaruzelskiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.06, 10:09 Dziwna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: albis Re: Krzyż Zesłańców Sybiru dla Jaruzelskiego IP: *.wroclaw.mm.pl 29.03.06, 12:40 Niezupełnie dziwna. Przecież niedawno mianowanego szefa więziennictwa, odpowiedzialnego za krwawą pacyfikację więźniów politycznych w czasie wojny jaruzelsko-polskiej, uchronił przed zwolnieniem za rządów Buzka nie kto inny, lecz ówczesny mister sprawiedliwości Lech K. Czyli kontynuacja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Krzyż Zesłańców Sybiru dla Jaruzelskiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.06, 17:18 Czyli co Kaczyńscy sa umaczani w jakieś układy ze służbami? Może dlatego chca je rozwiązać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Jacizzi Ministra Wassermana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.06, 19:27 Prokuratura i jacuzzi Wassermanna Wkrótce koniec śledztwa, w którym prokuratura stawia sześciu fachowcom zarzut spowodowania zagrożenia życia posła Zbigniewa Wassermnna (PiS). Wassermann ma pretensje, że źle zamontowali wannę z hydromasażem w jego willi. Interweniował w prokuraturze i wtedy postawiono zarzuty - pisze "Gazeta Wyborcza". Wanna nazywa się Hydrorita 150, wyposażona jest w tzw. ozonator oraz urządzenie do dezynfekcji, a kosztowała 10 tys. 500 zł. Stoi w łazience na pierwszym piętrze willi Wassermanna w Krakowie. REKLAMA Czytaj dalej Według doniesienia do prokuratury złożonego przez posła wanna "naraża na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu Zbigniewa, Halinę i Wojciecha Wassermannów". Za takie przestępstwo, nawet popełnione nieumyślnie, grozi kara do roku więzienia. Chodzi o to, że instalacja sterująca hydromasażem została tak podłączona, że w przypadku jej zalania kąpiący się poseł (lub ktoś z jego rodziny) mogliby zostać porażeni prądem. Tak twierdzi jeden z biegłych, chociaż inny uważa, że podłączenie wykonano prawidłowo. Sprawa wanny to element głośnej w Krakowie i opisywanej przez media wojny, jaką poseł PiS, prokurator krajowy w rządzie AWS, a obecnie kandydat na stanowisko ministra ds. służb specjalnych, toczy od 2003 r. z Januszem Doboszem, którego firma zbudowała mu willę w 2002 r. Wassermann po skończeniu robót miał liczne zastrzeżenia do jakości prac. Nie chciał Doboszowi zapłacić 240 tys. zł za wykończenie domu. Po interwencjach (m.in. wojewody krakowskiego) zapłacił wykonawcy swoim dawnym mieszkaniem o wartości 170 tys. zł. O pozostałą kwotę do dzisiaj trwa między nimi spór cywilny. Już po kilku miesiącach trwania tego sporu obie strony zaczęły na siebie składać w trybie karnym doniesienia do prokuratury. Dobosz i jego rodzina zarzucali Wassermannowi szantaż i groźby. Zgłosili się m.in. do prasy i do kierownictwa PiS. Z kolei Wassermann złożył na fachowca doniesienie, że ten, wadliwie podłączając wannę i kable w garażu, mógł go zabić. Dzisiaj wiadomo, że zwycięsko z tego starcia wychodzi poseł: doniesienia Dobosza i jego rodziny oddalono. Za to śledztwo z doniesienia Wassermanna rozrosło się do pokaźnych rozmiarów. (PAP) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziutek Kaczyńscy to mali ludzie. NIe tylko wzrostem IP: *.os1.kn.pl 30.03.06, 22:09 Tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Kaczyńscy to mali ludzie. NIe tylko wzrostem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.06, 07:45 images2.fotosik.pl/44/wn2lr0xi8g6jfq5o.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
camille_pisdziarro Re: Kaczyńscy to mali ludzie. NIe tylko wzrostem 31.03.06, 08:37 Generał Wojciech Jaruzelski przyjmując Krzyż Zesłańców Syberyjskich sądził - jak i wielu Polaków - że prezydent Lech Kaczyński potrafi „wznieść się ponad historyczne animozje i podziały". Bardzo się mylił. środowisko braci Kaczyńskich nie potrafi „się wznosić", ono dzieli Polaków na lepszych i gorszych, tych z dobrym rodowodem i tych z układów. Pomysł, by łączyć społeczeństwo, nie przychodzi im nawet do głowy, ich żywiołem jest bowiem walka. Za nic mają też prawo (krzyż generałowi się należał, tak wynika z ustawy), za nic tych, którzy myślą inaczej niż oni sami. Były prezydent - oddając odznaczenie - potrafił w tej sytuacji zachować się godnie, na co nie zdobył się prezydent obecny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Kaczyńscy to mali ludzie. NIe tylko wzrostem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.06, 09:05 >Były prezydent - oddając odznaczenie - potrafił w tej sytuacji zachować się >godnie, na co nie zdobył się prezydent obecny. I to jest właśnie żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś