IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.06, 08:29
czy dziewczyna ,30-letnia, ma jeszcze szanse na milosc?
na zainteresowanie wspanialego mezczyzny ,na ktorego czeka sie cale zycie?
Czy jescze wolni , madrzy i przystojni mezczyzni sa jescze we wrocławiu,
nienastawieni wylacznie na przygody?
Mam nadzieje , jescze ja mam, ze tak
Obserwuj wątek
        • Gość: 30 latka Re: 30 latka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.06, 07:57
          Ja takze wierze,chce byc szczesliwa, ale jakos to szczescie mnie mija,a wydaje
          mi sie ze jestem wartaosciową osoba,
          Milosc szczeniacka -hmm,prawda, inne podejscie, inne klopty z nia zwiazane ,itd
          Teraz chce sie stabilnej milosci, takiej na zawsze , gdzie mozna sie z kims
          zestarzec ,prac brudy dnia codziennego razem i zalozyc rodzine, ale nie wiem,
          czy juz nie jest zbyt pozno, mam nadzieje, ze nie
          pozdrwaiam 30-latka,dziekuje Ci za odzew
    • Gość: Mich Re: 30 latka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.06, 11:45
      30 latka musi już niestety odrobinę wyluzować. Jak będzie szukać jednocześnie
      mądrego i przystojnego... i jeszcze żeby był rozsądny ale z nutą szaleństwa,
      dobrze zarabiał, ale uczciwie... no taki ideał to faktycznie ciężko, bo wszyscy
      już dawno zajęci. Może wystarczy tylko mądry? Albo tylko przystojny?
      • anaisanais Re: 30 latka 16.06.06, 09:47
        Są, są jest ich mnóstwo.
        Jest jakaś grupa wolnych kobiet i mężczyzn koło 30-tki, dziwne tylko, że te
        grupy jakoś rzadko na siebie trafiają :)
        Pozostaje wiara, że kiedyś jednak te ścieżki się skrzyżują.
        N.
    • Gość: beja Re: 30 latka IP: *.pl / 80.51.194.* 05.07.06, 22:54
      Może trochę Cię uświadomię: czy masz 20, 30 czy 40 lat to zapomnij o mężczyźnie
      marzeń. Nie ma takich. I jeśli myślisz, że byłabyś szczęśliwsza to się mylisz.
      Byłoby poprostu inaczej. Bo szczęśćie nie od tego zależy, tylko ważne jest czy
      mamy je w sobie. I jeśli los Ci nikogo nie zsyła,to nie jest żaden powód do
      żalu - oszczędza Ci tym samym wszystkich mało ciekawych etapów pożycia, które
      następują po wychłodzeniu żaru. Można o nich poczytać w każdej książce na ten
      temat i nie mijają NIKOGO. Ja to nawet chciałabym być sama i dziwię się, że
      niektórzy chcieliby odwrotnie.
    • agentkaxxx Re: 30 latka 09.07.06, 22:05
      Jak to powiada moja koleżanka "Każda potwora znajdzie swojego amatora" ;) wic
      głowa do góry. Mam kolegę, który jest przystojny i mądry. Jest sam. Nie
      chciałabym używać tutaj nazwy "single", ponieważ tak się określa osoba(grupa),
      która z wyboru nim pozostaje. Dodam tylko, że ma 30 lat. Ma wiele cech, które
      dla mnie samej jako te, które posiada mój "typ idealny". Myślę, że każdy
      człowiek posiada swój "idealny model", nawet kiedy żyje się w związku.
      Ja mam 22 lata, a również mam takie "fazki". Nic na siłę, chyba? Jak narazie,
      pewne znajomości pozostają na poziomie koleżeństwa. Trzeba pielęgnować swoje
      przyjaźnie oraz relacje z najbliższymi. Trzeba komunikować się z kolegami i
      koleżankami z pracy i innych grup, ponieważ dzięki temu poznajemy nowych
      interesujących ludzi. Życzę Ci "ogromnej" miłości. Kiedy człowiek ma obok
      siebie osobę, którą kocha ze wzajemnością jest radosny, uśmiechnięty, pełen
      energii i życia. Kiedy jest się samemu czasami nie chce się uśmiechać, tak
      poprostu. Przecież nawet w związku miewa się gorsze i lepsze dni. Siłą rzeczy
      trudniej jest spotkać partnera gdyż coraz więcej ludzi opuszcza kraj. Jestem z
      Tobą. Pozdrawiam wszystkich ludzi. Tych którzy są sami i żyją w związku bez
      względu na orientację ;) oraz wiek. Pozdrawiam moich bardzo dobrych znajomych,
      z którymi znam się od roku mają po 30 lat są młodzi pełni życia energii. Dziś
      spędziliśmy razem przemiły dzień nad jeziorkiem. A także moją przyjaciółkę oraz
      kolegę, który mieszka na moim osiedlu jest młody, wesoły i przystojny. To
      kumpel moich znajomych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka