Gość: Mika IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 23.10.01, 17:19 Czy ktos moze zna firme przewozowa ktora by pozwolila na przewoz malego psa w swoim autokarze do Monachium? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj