Dodaj do ulubionych

golf we Wrocławiu

29.06.06, 11:41
gdzie można zagrać w golfa we Wrocławiu? jest gdzieś może jakaś szkółka?
Obserwuj wątek
    • Gość: golfista Re: golf we Wrocławiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 12:29
      Złotniki. Pola golfowe przy Bystrzycy. Dojazd od ul. Wielkopolskiej.
      • marek.ditel Re: golf we Wrocławiu 29.06.06, 13:01
        Świdnicka Street , tylko krasnale pilnują piłeczek
    • Gość: dj Re: golf we Wrocławiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 16:12
      toya ma całkiem fajne pole golfowe. dojazd od krzyżanowić w kierunku pasi
      kurowic czy jakoś tak.
    • Gość: Tiger Re: golf we Wrocławiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 19:41
      Profesjonalne pole golfowe Toya Golf Wrocław:

      www.toyagolf.pl/pl/aktualnosci/
      • Gość: Tiger2 Re: ul.Grabiszyńska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 19:44
        Przy ul.Grabiszyńskiej za monumentem Cmentarza Żołnierzy Polskich jest mini Pole
        Golfowe świetne do nauki.
      • Gość: Sedina Re: golf we Wrocławiu IP: 83.168.111.* 29.06.06, 20:00
        Zapraszamy do Szczecina w mieście i okolicach znajdziesz 4 18-to dołkowe pola
        (w tym jedno projektowane przez MŚ) z tego 3 uznawane za najlepsze 3 w Polsce i
        2 pola 12-to dołkowe.
        • Gość: t.woods Re: golf we Wrocławiu IP: 193.109.212.* 30.06.06, 08:22
          ta... i w portugalii jest kilka fajnych pól...
          • Gość: samanta Re: golf we Wrocławiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.06, 08:24
            W Honolulu tez mamy niezłe, zapraszamy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka