Dodaj do ulubionych

Chłód na wagę złota

27.07.06, 07:44
Polecam zajrzeć do Castoramy na Bielanach. We wtorek kupiłem tam wentylator
stojący. Było w czym wybierać - kilka rodzajów wentylatorów, białych lub
czarnych, stojące lub biurkowe.
Obserwuj wątek
    • Gość: msnbetterthan Re: Chłód na wagę złota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 09:14
      właśnie włączam swój wentylator...
      _____
      Cheap HostelWroclaw
    • el_p Re: Chłód na wagę złota 27.07.06, 10:29
      Polecam wizyte w Carefurze, jest jeden wentylator w promocji 3x drozszy niz do
      tej pory:D
      • Gość: zimol Re: Chłód na wagę złota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 17:35
        Złodzieje i tyle.
        • brody Re: Chłód na wagę złota 27.07.06, 18:03
          zimol napisał(a):

          > Złodzieje i tyle.

          a co ukradli?
          • Gość: gorac Re: Chłód na wagę złota IP: *.madcomputers.pl 27.07.06, 23:51
            chlod, chyba :))).
    • gracz_nr_1 Re: Chłód na wagę złota 13.08.06, 15:09
      a teraz leje...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka