beskid29 27.07.06, 07:44 Polecam zajrzeć do Castoramy na Bielanach. We wtorek kupiłem tam wentylator stojący. Było w czym wybierać - kilka rodzajów wentylatorów, białych lub czarnych, stojące lub biurkowe. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: msnbetterthan Re: Chłód na wagę złota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 09:14 właśnie włączam swój wentylator... _____ Cheap HostelWroclaw Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Chłód na wagę złota 27.07.06, 10:29 Polecam wizyte w Carefurze, jest jeden wentylator w promocji 3x drozszy niz do tej pory:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimol Re: Chłód na wagę złota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 17:35 Złodzieje i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
brody Re: Chłód na wagę złota 27.07.06, 18:03 zimol napisał(a): > Złodzieje i tyle. a co ukradli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorac Re: Chłód na wagę złota IP: *.madcomputers.pl 27.07.06, 23:51 chlod, chyba :))). Odpowiedz Link Zgłoś