Dodaj do ulubionych

Zawisza - Śląsk 2:0

IP: *.to.interklub.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.06, 20:33
Z takim składem to Śląsk może co najwyżej w III lidze być znaczącym zespołem!
Obserwuj wątek
    • Gość: JasnePełne Re: Zawisza - Śląsk 2:0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.06, 22:57
      maczo, nie pitol
    • Gość: Zawiszanin Re: Zawisza - Śląsk 2:0 IP: 212.122.214.* 14.08.06, 14:47
      Bylem na tym meczu. Widzialem bramki. Po faulu Zawiszy Śląsk przeprowadzał
      kontratak. Nie przerwał swojej akcji mimo iż leżał i ch zawodnik. Piłke
      Wrocławianie stracili tuż przed polem karnym gospodarzy. wtedy ruszył do przodu
      Rackiewicz. Chociaż w pierwszej chwili zastanawiał się czy nie wybić jej na
      aut. Akcja poszła chyba pod wpływem reakcji kibiców i wielkiej wrzawy przy
      kontrataku Zawiszy. To tyle.
    • Gość: wsiok Re: Zawisza - Śląsk 2:0 IP: *.to.interklub.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.06, 19:41
      No niestety Wrocław to sportowa prowincja,po prostu wiocha!!!
      I nie ma sie co obrażać,wszystkie gry zespołowe leżą na łopatkach!
      • Gość: wrc Re: Zawisza - Śląsk 2:0 IP: *.lanet.net.pl 15.08.06, 11:19
        szkoda ze slask zamiast budowac zespol to go oslabia poprzez odejscie trenera
        itp. we wrocku pilki nie bedzie jeszcze dlugoo; nawet jak sie jakis pilkarz
        wykaze to go zaraz sprzedadza. Czarne sa chmury nad tym zespolem przez
        najblizsze 10 lat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka