Gość: maczo IP: *.to.interklub.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.06, 20:33 Z takim składem to Śląsk może co najwyżej w III lidze być znaczącym zespołem! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JasnePełne Re: Zawisza - Śląsk 2:0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.06, 22:57 maczo, nie pitol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zawiszanin Re: Zawisza - Śląsk 2:0 IP: 212.122.214.* 14.08.06, 14:47 Bylem na tym meczu. Widzialem bramki. Po faulu Zawiszy Śląsk przeprowadzał kontratak. Nie przerwał swojej akcji mimo iż leżał i ch zawodnik. Piłke Wrocławianie stracili tuż przed polem karnym gospodarzy. wtedy ruszył do przodu Rackiewicz. Chociaż w pierwszej chwili zastanawiał się czy nie wybić jej na aut. Akcja poszła chyba pod wpływem reakcji kibiców i wielkiej wrzawy przy kontrataku Zawiszy. To tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wsiok Re: Zawisza - Śląsk 2:0 IP: *.to.interklub.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.06, 19:41 No niestety Wrocław to sportowa prowincja,po prostu wiocha!!! I nie ma sie co obrażać,wszystkie gry zespołowe leżą na łopatkach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrc Re: Zawisza - Śląsk 2:0 IP: *.lanet.net.pl 15.08.06, 11:19 szkoda ze slask zamiast budowac zespol to go oslabia poprzez odejscie trenera itp. we wrocku pilki nie bedzie jeszcze dlugoo; nawet jak sie jakis pilkarz wykaze to go zaraz sprzedadza. Czarne sa chmury nad tym zespolem przez najblizsze 10 lat. Odpowiedz Link Zgłoś