angie07
04.10.06, 11:53
Tak jak teatr, kino i kosciół to forum jest do odpowiedniej grupy osób. A
jeżeli jakis gó..arz nudzi się w domu to proponuje, żeby kreskowki pooglądał
zamiast pisać bzdury. Czasem człowiek chce się czegoś dowiedzieć i zadaje
poważne pytanie a odpisuje mu banda przygłupów. Czytam już któryś raz takie
posty i szlag mnie trafia. Więc jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to
zmiataj do zabawek a nie osmieszasz się przed normalnymi ludzmi chcacymi w
spokoju porozmawiać na poważne tematy.